TFF'den istifa açıklaması

2018 Dünya Kupası'na katılınamamasının ardından TFF'den ilk açıklama başkanvekili Ali Dürüst'ten geldi. Dürüst, görevlerinin başında olduğunu belirtti

10 Ekim 2017 Salı 15:42
TFF'den istifa açıklaması

A Milli Takım'ın Eskişehir'de oynanan İzlanda maçında sahadan 3-0 yenik ayrılarak FIFA 2018 Dünya Kupası'na gidememesinin ardından TFF'den ilk açıklama geldi. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Ali Dürüst, görevlerinin başında olduğunu vurgularken başkan Yıldırım Demirören'in de istifa edeceğine yönelik bir duyum almadığını söyledi.

Ali Dürüst, önemli görevleri olduğunu ve mücadeleye devam edeceklerini ifade etti. Ali Dürüst, "Biz görevimizin başındayız. Milli Takım tabii ki hepimizi üzdü ancak bizim tek görevimiz A Milli Futbol Takımı değil. Önemli projelerimiz ve önemli görevlerimiz var. Mücadeleye devam edeceğiz. Tenkitler de olacak tabii doğal olarak ve bunlardan ders alacağız. Yüzlerce, binlerce maç oynanıyor, dediğim gibi sadece maçlar değil, 'Türkiye Futbol Oynuyor' gibi bir projemiz var ki bu sadece bir tanesi. O projeler ve görevlerimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Öte yandan Ali Dürüst, başkan Yıldırım Demirören'in istifa etmeyi düşündüğüne dair hiçbir duyum almadığını ve sürekli yanında olan kişilerden biri olarak böyle bir şey hissetmediğini de sözlerine ekledi.

 

 

 

Haber Tarihi: 10 Ekim 2017 Salı 15:42

YORUM YAZ

  • Şaka gibiŞaka gibi4 ay önce
    Millet tff yönetiminden, özellikle de demirörenden istifa beklerken gelen açıklamaya bak. 

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 22.02.2018