Teslim olma görüntüleri ortaya çıktı

15 Temmuz darbe girişimi esnasında Jandarma Genel Komutanlığı'nda darbe faaliyetine girişen cuntacıların gözaltına alınma görüntüleri ortaya çıktı.

14 Kasım 2017 Salı 18:30
Teslim olma görüntüleri ortaya çıktı

FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Jandarma Genel Komutanlığının Beştepe Karargahındaki eylemlere ilişkin 244 sanık hakkında açılan davanın dosyasına, o gece kayıtta olan güvenlik kameralarına ait görüntülerin incelendiği bilirkişi raporu girdi. Raporda, Karargahtaki eylemlerin saat 21.00 sıralarında başladığı ifade edilirken, raporda yer alan fotoğraflarda, hain girişimin bastırılmasının ardından özel harekat polislerinin Karargaha giriş yaptığı görülüyor.

Elleri havada gözaltına alınan darbeciler, ifadeleri alınmak üzere emniyete götürülüyor. Güvenlik kameralarınca elde edilen bir fotoğrafta ise bir darbecinin B3 Otopark bölgesindeki havalandırmaya cep telefonunu gizlediği anlar yer alıyor.

Haber Tarihi: 14 Kasım 2017 Salı 18:30
 • MsfrMsfr4 gün önce
  Fetocu yorum.
 • İhsanİhsan4 gün önce
  Alçak kansızlarKısasta hayat vardır.
 • Elazığ lı DeliElazığ lı Deli4 gün önce
  Şimdi mahkeme heyeti bu hainlere sorarDarbe ye sizde katıldıniz, elimizde teslim olurken çekilen fotoğraflar veya video var . Dese bu köp oğlu köpler inkar eder Zeybek ekibiyiz der.
 • OsmanlıOsmanlı4 gün önce
  Darbecilerin cezalandırılmadığı kesin!
 • Turgay OsmanliTurgay Osmanli4 gün önce
  Sizler birer piyon taşısınız. Hedefe ulaşmak için yemsiniz kolay harcanırsınız. Sanki pensilvanyanın da umurundasınız. Hala fetö seviciliği yapan şahıslar varsa oltanın ucunda yem olmayın diyorum.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.11.2017