Teröristbaşı Öcalan öldü mü? Flaş açıklama

Bursa Cumhuriyet Başsavcılığınca, sosyal medyada yer alan teröristbaşı Öcalan'ın hayatını kaybettiğine dair paylaşımların asılsız olduğunu belirtti.

13 Ekim 2017 Cuma 22:02
Teröristbaşı Öcalan öldü mü? Flaş açıklama

Bazı sosyal medya hesaplarında, terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın hayatını kaybettiğine dair paylaşımların doğru olmadığı bildirildi.

Bursa Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, bazı sosyal medya hesaplarında İmralı Cezaevi'nde hükümlü Öcalan'ın öldüğü yönünde haberler yer aldığı aktarıldı.

Açıklamada, "Bu haberler, tamamen asılsızdır. Bu tür asılsız haberleri yapan ve yayanlar hakkında Cumhuriyet Başsavcılığınca gereğine tevessül edilmiş olup kamuoyuna saygıyla sunulur." ifadesi kullanıldı.

Haber Tarihi: 13 Ekim 2017 Cuma 22:02
 • BattalBattal2 gün önce
  Fasist pkk nin faso agasi bu gebermez kolay kolay dune kadar anti amerikanci kopekleri bugunlerde amerikanin taktigi tasmalarla saga sola saldiriyor ama eceli gelen kopek cami duvarina atasozunu yakinda hatirlatacagiz fasonun kopegine
 • Solo TürkSolo Türk3 gün önce
  Arap ve aferinden Süleymaniye'ye kadar olan bölgede yaşayan sözde Arap , Kürt ( bence yahudi ) olanlar tek kurşun sıkmadan sözde topraklarını niye terk ediyor çünki yerel halkın desteği yok halk Türk ordusunu gerçek vatanınıza hoş geldiniz diye karşıladı öcelan itinin şu an için ölüsü değil dirisi lazım devlete Rabbim onun da fetö nünde sürüne sürüne Canını alsın inşaallah kolay ölüm yok ikisinede
 • FenerliFenerli3 gün önce
  Gebersin gitsin cesetinide yakın çünkü onu toprak kabul etmez
 • abdul muciz cennetabdul muciz cennet3 gün önce
  son zamanlarda bilinmeyen bir güç"AK PARTİ NİN CAMİLERİ SATTIĞI GEREKÇESİYLE",çok sayıda ak parti li yi öldürdü.TAM BU ZAMANDA BİR CANİ NİN ÖLÜMÜ,İLAÇ GİBİ GELİR.şeriat isteyen ak parti li arkadaşlar şunu bir yere yazsın : ŞERİAT,ÖNCE BU İTİN,SONRA CAMİ SATAN BELEDİYE BAŞKANLARININ KELLESİNİ KESER.
 • FecrFecr3 gün önce
  Kisasta hayat vardır.Sadakallahullazim. mevlamiz bizlere çözümü gösteriyor ama bakan gözler görmüyor.bu bir gaflettir.
 • RasimRasim3 gün önce
  müslümana benzemiyor ermenimi ne
 • MkMk3 gün önce
  Zamaninda sayin merhum adnan menderesii nasil astilar unutmadik!!! Ne kadar aciziz HZ.MUHAMMEDin seriati olsa boyle olmaz bu ulke!!
 • AlaattinAlaattin3 gün önce
  Gebersede dünya bir pislikten kurtulsa.Ama yine birileri bu kritik zamanda fitne çıkarma peşinde. Bunun ölümü üzerinde oyun oynamak.
 • SayarSayar3 gün önce
  Asil Kürt milleti bu çakalın peşinden gitmez kobani tuzağını unutmazlar
 • SerdarSerdar3 gün önce
  Bu milletin vergileriyle besleniyor Turp gibidir maşallah. Terörist başı olmaya örnek aldırıyorsunuzibret değil. Fetöde gelse farklı bir muamele girmeyecek herhalde. Sistem hatalı gardaş. Yapanın yanına kâr kalıyor. İçerde besiye alıyorlar. Yaşasın zalimler için caniler için bevek katilleri için islamın kısas cezası diye haykırıyorum bu sisteme.
Daha fazla yorum göster (1/10)