"Terör olmuyorsa ABD sayesinde" diyen Bass'a Akdağ'dan tepki: Allah'tan gitti

Akit TV'ye konuk olan Recep Akdağ Editörümüz Nurullah Alpay'ın sorularını cevaplandırdı. ABD ile yaşanan vize krizini ve Bass'ın açıklamasını değerlendirdi.

12 Ekim 2017 Perşembe 23:13
"Terör olmuyorsa ABD sayesinde" diyen Bass'a Akdağ'dan tepki: Allah'tan gitti

NURULLAH ALPAY / YENİAKİT.COM.TR - Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Akit TV'de Fatin Dağıstanlı'nın sunduğu Ankara Kulisi programına konuk oldu. Program sonrası Akdağ, Akit TV Genel Müdürü Nuri Karahasanoğlu ile bir süre makam odasında sohbet gerçekleştirdi.

ABD BU YANLIŞTAN DÖNECEK

Yeniakit.com.tr'nin sorularını da cevaplandıran Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, ABD ile yaşanan vize krizini değerlendirdi. Akdağ "ABD tarafında sağduyunun galip gelmesini bekliyoruz. Yanlış bir iş yaptılar, bu yanlıştan dönecekler" açıklamasında bulundu.

9 AY ÖNCE DESTEK OLMADIKLARI İÇİN Mİ PATLATIYORLARMIŞ

ABD Ankara Büyükelçisi John Bass'ın "Terör olmuyorsa, bombalar patlamıyorsa bu ABD'nin sayesinde" açıklamasına tepki gösteren Başbakan Yardımcısı Akdağ "Çok talihsiz bir açıklama. Yani ABD, 9 ay öncesine kadar DAEŞ'liler destek olmadıkları için mi bombalar patlıyormuş. Böyle bir anlam çıkarsa çok kötü bir anlam olur. Tecrübeli bir diplomatın konuşmaması gereken bir şekilde konuştu. Bu cümleler çok yanlış cümleler. Ama Allah'tan gitti zaten. " ifadesinde bulundu.

Haber Tarihi: 12 Ekim 2017 Perşembe 23:13
  • HAREZMİ İSLAM BİLGİNİHAREZMİ İSLAM BİLGİNİ4 gün önce
    REZİL OLACAĞIN ZAMAN KENDİ AYAKLARINLAN ELERİNLEN YAPARSINİNSANIN KENDİNE ETĞİNİ DÜNYA AYAĞA KALKSA EDEMEZİÇERDEKİ BEYNİNİ KİRAYA VERENLER NEREDE DURDUĞUNUZA BAKIN SONRASI CEHHENEM
  • Ali kocAli koc4 gün önce
    Emniyetteki fetocu hainler temizlendikce patlatilmiyor ama failin kendileri oldugu sonucu cikti allah konusturdu salagi
  • ikraikra4 gün önce
    9 ay oncesine kadar fetocu leryuzunden patliyordu..fetoculer temizlendi bombalar sustu..onlarinn isbirligi dedigi vatanimiza hiyanettir.icimizdeki abd.israil ajanlari bittikce,incirlik,dernekler vs kapatildikca,baskonnsuluklarviyi takip edildikce Allahin cc izni ile tek bomba patlamaz..sagolasin mit,tsk,emniyet..ellerinize saglik.m