Terör devleti İsrail Filistinlileri idam edecek

Terör devleti İsrail Parlamentosu'dan Filistinlilere idamı öngören yasa tasarısı ilk tur oylamasında geçti.

03 Ocak 2018 Çarşamba 21:47
Terör devleti İsrail Filistinlileri idam edecek

Filistinlilerin idam edilmesini öngören tasarı İsrail Parlamentosu Knesset’te ilk tur oylamaya sunuldu.

120 KİŞİDEN 52'Sİ İDAMDAN YANA OY KULLANDI

Parlamentonun 120 üyesinden 52’si lehte oy kullanırken, 49 üye tasarıya karşı çıktı. Tasarının bir kanun haline gelebilmesi için parlamentoda yapılacak 3 tur oylamayı geçmesi gerekiyor.

NETANYAHU DESTEKLEDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Oylamadan önce konuşan İsrail Başbakanı Bünyamin Netanyahu, tasarıya tam destek verdiğini belirterek, katliam yapanların hayatlarını parmaklıklar ardında geçirmemesi gerektiğini ölüm cezasına çarptırılması gerektiğini söyledi.

 

Haber Tarihi: 03 Ocak 2018 Çarşamba 21:47

YORUM YAZ

 • Milletin iradesiMilletin iradesi11 ay önce
  Abdullah ismi müslüman ismi yahudinin tasmalılarına verilmiş yahudi isimleri muhakkak vardır ..
 • ReyhanReyhan11 ay önce
  Ahmak
 • BAŞ KOMUTAN RTEBAŞ KOMUTAN RTE11 ay önce
  Valla bravo kardesim Allah razi olsun biz turk milleti elhamdulillah inandik Allaha hamd olsun uyuyan ummeti muhammedi artik uyandirmanin zamani geldi. Aksi takdirde yakinda bizlerede gelecekler eger bir sey yapmazsak. Allah mehdi a.s tez zamanda gondersin lakin durumlar kotuye gidiyor. 3 dunya savasi islamin zaferi olacak kafasi ezilecekler var sanli ordumuz onlarin kafasini ezecek az kaldi.
 • Milletin iradesiMilletin iradesi11 ay önce
  İşgalci güç olarak siz filistin vatandaşlarını asarsanız; biz sizin parayla satın aldığınız bu vatanın ekmeğini yeyip sonrada içini pisleyen hain terösistlerinizi ,taşeron köpeklerinizi gözümüzü kırpmadan asmamız lazım.
 • Adsız.Adsız.11 ay önce
  Sadece 7 tane hain çıktı:)))) kırmızıları ikiye katlayın ulan israil dışkıları....:))))))
 • Misafir Misafir 11 ay önce
  Abdullah önce o ismi değiltir sonra Hamas neyin mücadelesini veriyor öğren Abbas ne yapıyor onuda öğren sonra yorum yap din düşmanı.O terörist diye tanımladığın Hamas'ı anca senin gibi yahudi hayranları terörist diye yorumlar. O yüzdenmi 15 yaşında kızı haftalardır zindanlarda tutuyor o çok sevdiğin yahudiler. Allah senin gibileri islah etsin. Abbas bile kaç konuda yanlış yaptı Filistin'e zarar verdi Hamas hiçbir zaman bunların zulmüne eğilmedi İslamiyet bayrağını dalgalandırmak için son teknolojik silahlara karşı taşlarla kendini savunanlar toprakları dünyanın gözü önünde işgal edilirken ufacık bedenleri acımadan öldürenlere karşı cihad edenler terörist öylemi yazıklar olsun vicdanınızda kalmamış.
 • GerçekGerçek11 ay önce
  Türkiye nin öncülüğünde iit de halledildi herşey haberiniz yokmu?
 • MerhabaMerhaba11 ay önce
  Malesef Mavi Marmara şehitlerinin katilleri TBMM de affedildiler. Kızıp bağırmak nafile!
 • YavuzYavuz11 ay önce
  Osmanlı, adamlar senin yargını ellerinde fırıldak gibi döndürüyorlar. Bu yargının eline idamı verirsen ilk seni asarlar aklında olsun!
 • AbdullahAbdullah11 ay önce
  Hamas teröristlerini telef edecekler sadece, merak etmeyin masum Filistinliler zaten İsrailden yana. İsrail düşmanı olanlar hep Hamas teröristleri. Ee öldürmesin de beslesin mi İsrail bu itleri?
 • KafkasKafkas11 ay önce
  Ya varya bak agzımı cok fena bozucam akılsız ahmaklar yada artık kafayı sıyırcam dunyanın su durumu bnim kafayı sıyırmama sebeb olacak nasıl iş dir bu hic mi bizden satrancı iyi bilen yok
 • ŞüpeciŞüpeci11 ay önce
  Yahudi kanı ucuz değil demiş kafir neteyahu... merak etme, yahudi kanının helal olduğu günler uzak değil
 • Osmanlı Türk DevletiOsmanlı Türk Devleti11 ay önce
  Kurt sürüye dalar çoban sesini cikarmazsa kurt sürüyü yavaş yavaş yok eder yani bu da İslam'in sessizliği dir
 • SEKARSEKAR11 ay önce
  KENDÎLERÎNE NE YAPILMASINI ÎSTÎYORLARSAONU YAPSINLAR.
 • OğuzOğuz11 ay önce
  Bundan sonra Flistinli kardeşlerimiz sırf Müslüman olduğu için sevepsiz hapse atılacak ve idam edilecek.Hele o çocuklar?Ben bir Müslüman olarak buna bir dur demek istiyorum,İlk hamleyi yapan Türkiye yada baska bir ülke israile karsı ilk hamleyi yapıp anında susturursa amerika sadece nota veir durur.Bütün bir müslüman alemi ile (Suudi hainler hariç) çarpışmayı göze alamaz.Ama kim israil aleyhinde olursa o ülkelerde gezi eylemi cıkarılıyor.Biz Müslüman ları nelerle korkutuyorlar.Anerika sanıldıgı kadar güçlü değil eğer olsaydı kendine aürekli rest çeken kuzey koreye aürekli ajan gönderip bilgi çalmaya çalışmaz direkt kafalarına inerdi ama ne yapıyor nükleer atamıyor neden?Çünkü öyle bir surumda Çin Rusya ve belki başka ülkeler tepesine biner.Amerika sadece elinde para ve ordu bulunan ve gücünü holywood dan alan perişan bir ülke.bu zulme bir dur diyecek yiğitlerde çıkar elbet ellerinde Ukab sancağı ile.Biz susarsak kan döker israil.
 • ÇağlarÇağlar11 ay önce
  Elbet birgün yaptığınız bu katliamların soykırımın hesabını vereceksiniz Siyonistler ve yalakaları kendi kanlarıyla boğulduğu zaman dünya rahata erer
 • Mustafa Mustafa 11 ay önce
  Azdıkça azdılar itogluitler, cehennem odunları.
 • Adsız.Adsız.11 ay önce
  Milli birliği bozan her yorum sahibi haindir hain kere haindir...
 • Osmanlı olsak o vakit müslüman esir kardeşlerimizi kurtarıldık.Tünel falan kazarak hapishanelere girerdik.Osmanlı olsak o vakit müslüman esir kardeşlerimizi kurtarıldık.Tünel falan kazarak hapishanelere girerdik.11 ay önce
  Myanmar,Turp,netanyahu,esed,obama,Sisi, veliaht prens ve kralselman,bae,putin,iran,Hizbukafir,PYD,PKK,deaş, bokoharam,elşebap,haştışabi,çin,AB HePiniz İDAM EDİLMELİSİNİZ. Suriye'de,hroşimada,Vietnam'da, Çeçenistan'da,ırakta,Somali'de,Libya'da,ırakta, Arakanda ,Cezayir de Afkanistanda çocuklar son nefesini bile veremedi Şehid oldu.
 • Güney DoğuluGüney Doğulu11 ay önce
  KATİL AMERİKA ORTADOĞUDAN DEFOL.Işgalcicocuk katili siyonistIsrail 1967 sınırlarına çekil. Sizlerinde boynunuza geçecek ip mutlak gerçekleşecektir. Dünya halklarının nefreti size sınırsız. Meşhur "Aİ" (Amnesty İnternational) sözde insan hakları örgütü nerede,İngilizlerin izni olursa küçük bir göstermelikbildiri yazarmı bilmem.?
 • NN11 ay önce
  HEYYMECLİSSİZ NEDEN UYUYORSUNUZ KORKU NE SÖZVERİP MECLİSE GETİRMEDİNİZ İRAN DA TÜRKİYE DE İDAMI GETİRMELİ
 • YavuzYavuz11 ay önce
  Bu yasa, işgalci gaspçı hırsız yahudinin sonunu getitir!
 • MustafaMustafa11 ay önce
  Rahmetli Cevat Rıfat Atilhanın Yahudilik ve siyonizm hakkındaki eserleri tekrar tekrar okunmalı uyanalım
 • Misafir Misafir 11 ay önce
  Dünyada artık açıktan bir müslüman kıyımına başlandı ve ümmeti Muhammed hala uyuyor ve birbirinin kuyusunu kazıyor. Ya müslümanlar birleşecek yada bu zulümleri seyredecek. Bir avuç İsrail'i dize getiremeyenler müslümanların lideriyiz demesin artık.Bu iş tek bir devletle olacak iş değil artık. Ya bütün müslümanlar islam sancağı altında birleşecek yada bir yiğit çıkıp Osmanlı'yı diriltip hepsini dize getirecek başka yolu yok.
 • OsmanliOsmanli11 ay önce
  Yahudiler idamı parlementolarindan geçirdi...bizim muslumanlar siz daha idamı getirmeyin.....bakalim

Günün Karikatürü

13 Aralık 2018