THY-TR Çıkışlı % 10 İndirim

''Damatları Terim'in kariyerini kâbusa çevirdi''

Mevlüt Tezel bugünkü yazısında, Fatih Terim'le birlikte kebapçıyı basan damatlarının Terim’in kariyerine büyük zarar verdiğini belirtti.

10 Kasım 2017 Cuma 11:15
''Damatları Terim'in kariyerini kâbusa çevirdi''

Dün gündemde yer alan iddialara göre Alaçatı'da Fatih Terim'le birlikte iş yerlerinin yan tarafında bulunan kebapçıyı basan damatları Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran Çetin, sahibi oldukları restoranı boşaltarak Çeşme’yi terk etti. Terim'in, Alaçatı'daki evini de kiraya verdiği iddia ediliyor.

Bu konuyu bugünkü köşesinde gündemine alan Sabah gazetesi yazarı Mevlüt Tezel, damatlarının Fatih Terim’in kariyerine büyük zarar verdiğine vurgu yaptı.

Tezel, Fatih Terim’in Selahattin Aydoğdu'nun kebapçısını bastığı için Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden olduğunu hatırlatarak ''Bu işten en zararlı çıkan ise Dünya Kupası'na gidemeyen Milli Takım ve Türk halkı oldu'' dedi.

Terim’in kendisine yakışmayacak bir davranışta bulunduğunu belirten yazar, ''Ama bir baba olarak çocuklarını koruma içgüdüsü ile hareket ettiğini görmezden geldik. Hep Terim'i eleştirdik, olayda haksız olmasına rağmen kebapçı Selahattin Aydoğdu kahraman ilan edildi'' dedi.

Tüm bu yaşananların baş sorumlusu olan damatların ise hiç konuşulmadığına dikkat çeken Tezel, sunları yazdı;

''Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran Çetin, küçük bir sorunu halledemeyip Terim'in kariyerinin son dönemini kabusa çevirdiler. Terim gibi bu ülkeye büyük başarılar kazandırmış, gururlu bir futbol adamıyla sosyal medyada dalga geçilmesine neden oldular. Oysa sorunlarını kendileri halletseler, bunların hiçbiri yaşanmayacaktı. Galiba onlar Terim'in damadı olmayı bir statü, bir güç noktası olarak gördüler ve öfkeyle kalkıp zararla oturdular. Terim, böyle kötü bir sonu aklının ucundan bile geçirmemiştir''

Haber Tarihi: 10 Kasım 2017 Cuma 11:15

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    21 Ekim 2018