Tepkiler çığ gibi... Mavi Marmara düşmanının görevine son verilecek mi?

Mavi Marmara hakkında skandal ifadeler kullanan Cem Küçük’e tepkiler çığ gibi büyüyor. Bir çok belediye skandal sözlerden dolayı Küçük’ün konferanslarını iptal etti. Yaşanan bu süreçte TGRT’nin nasıl bir tavır takınacağı ise merak konusu oldu.

21 Nisan 2017 Cuma 13:04

Mavi Marmara ile ilgili skandal sözlerin ardından Cem Küçük’e tepkiler çığ gibi büyüyor. Bu kapsamda bugün Çağlayan Adliyesi’nde Küçük hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Yine Cem Küçük’ün skandal sözlerine tepki gösteren bazı belediyeler konferanslarını iptal etme kararı aldı.

Hal böyleyken bütün gözler Cem Küçük’ün program yaptığı TGRT’ye çevrildi. Sosyal medya üzerinden tepki kampanyası başlatan çeşitli çevreler TGRT’ye seslenerek bu kişinin programlarının sonlandırılması çağrısında bulunuyor.

Bu yoğun tepkinin ardından henüz Küçük ile ilgili bir açıklama yapmayan TGRT yönetiminin nasıl bir karar alacağı ise merak konusu oldu.

İçimizdeki Siyonist deşifre oldu! Mavi Marmara için skandal sözler

Binali Yıldırım'ın Özel Kalem Müdürü'nden Cem Küçük'e: Hadsiz! Kime hizmet ediyorsun?

Haber Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 13:04

YORUM YAZ

 • ŞanlıurfaŞanlıurfa1 yıl önce
  Yeni bir Baransu versiyonu
 • Uğur KarakoyunluUğur Karakoyunlu1 yıl önce
  Bu adam Bu adam yeni bir Mehmet Baransu vakasıdır. Arkadaşlar Ergenekon dönemini hatırlayın, Baransu nasıl da gönlümüzü almıştı. Duymak istediklerimiz söylüyor neredeyse her gün bizlerişaşırtıyor ve ‘vaayy be’ dedirtiyordu! Şimdi nerede o adam? Soruyorum nerede? Bu Cem Küçük yanlış falan söylemedi, ağzından kaçırdı. Sonuna kadar arkandayız Akit…
 • Vahdet Vahdet 1 yıl önce
  Gazeteci camiasının yarısının ajan olduğuna adım gibi eminim her pislik her kışkırtma her fitne onlar eliyle büyüyüp yayılıyor.
 • HalidHalid1 yıl önce
  İyi ki Vakit gazetesi var.
 • KocasolakKocasolak1 yıl önce
  Daha kovmadilar mi? Yemin ediyorum bu haftasonu kovmazkar ise tgrt yi siliyorum televizyonumdan.
 • Komutan seyfetullah Komutan seyfetullah 1 yıl önce
  Arkadaslar bu fitneciyi camiamizda barindirirsak yaziklar olsun bize
 • HEPKAHRAMAN TürkmilletiHEPKAHRAMAN Türkmilleti1 yıl önce
  Ben dün yazmıştım TGT h her sabah hafta içi çıkıyor diye bu sabah çıkmadı bakalım ihlâslı kardeşler ne cevap verecekler birdaha çıkamaması Fox kanal satma gibi olmasında..Bu adam yeni oluşumun elemanı bu oluşum kim adnan okta firarda veS. sayanve kanalları 8 ,9 Tvler.
 • eminemin1 yıl önce
  kesinlikle görevine son verilmeli. bu şahısa kalsa, israil düşmanıyız diye hepimizi akparti'den temizleyecek. akparti'yi bitirmenin daha kestirme bir yolu olamaz. bu partiyi ayakta tutanların ekseriyeti "kafadan israil düşmanı"
 • 040604061 yıl önce
  Siyonist cem küçüğün sırtımıza basıp sıçrama yapmasına müsadeedilmemeli..bu adam islam ve müslümanların düşmanıdır
 • Gizli F...Gizli F...1 yıl önce
  Dün yorumcularbaya bir bu adamı desdeklemişlerdi haberin altında herhalde elemanları çalışmış bu adam adnan .oktay ve ekibinin adamı acunda var.yeni fetö yapısı dikkat medyada şuan etkileri arttı show dünyası onlardan soruluyor bu adamın hayır demediği in garantisi yok Bu kadar efelenen kişilere dikkat krandan çok kralcı olmaya çalışana dikkat fitneciye dikkat
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü