Temel Karamollaoğlu'ndan Erdoğan'ın ABD ziyaretine ilişkin açıklama

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD Başkanı Donald Trump ile yaptığı görüşmeye ilişkin açıklamada bulundu.

18 Mayıs 2017 Perşembe 14:34
Temel Karamollaoğlu'ndan Erdoğan'ın ABD ziyaretine ilişkin açıklama

YENİAKİT.COM.TR - Saadet Partisi Genel BaşkanıTemel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Beyaz Saray ziyaretini değerlendirdi. Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu, bu ziyaretin önemli bir ziyaret olduğuna vurgu yaptı. “ABD bugüne kadar Türk siyasetçilerin sıkça gittikleri bir ülke. En çok ziyareti süre itibariyle de iktidarda olduğu için Sayın Erdoğan yaptı.” diyen Karamollaoğlu, görüşme sonrası bir neticeye varılıp varılamadığını anlatamadıkların söyleyerek “ABD ziyareti neticesinde nokta mı kondu, virgül mü kondu, bilemiyoruz ama nokta olacaktı ünlem ve soru işaretleriyle doldu.” dedi.

Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın terör örgütü PYD konusunu dile getirmiş olmasına ABD Başkanı Trump’ın ağzından bununla ilgili tek kelime çıkmadığını ifade ederek ziyaret esnasında 15 Temmuz darbe girişiminin baş aktörü terösitbaşı Fetullah Gülen’in iadesi ile ilgili konunun da gündeme gelmediğini öne sürdü.

Haber Tarihi: 18 Mayıs 2017 Perşembe 14:34

YORUM YAZ

 • AyhanAyhan10 ay önce
  Sayin Akit yonetimi Bu Karamaloglunu neden hep haber yapiyorsunuz Yakinda bundada Baylock cikarsa hic sasmamak gerek ( sakali dokulecise bir turlu feto iti amcasinin kucagindan hic kalkamiyor)Baya diplemis buna feto iti
 • DelidumrulDelidumrul10 ay önce
  Bu kim ya tanıyan var mı. Kameraların önünefırlayarak meşhur olmak isteyen hayalperestlere benziyor ama yaşı bir hayli var dikkat çekmez biti bu ihtiyara bunu anlatsa iyi olur komik oluyor.Herşeyi bilirim deyip hiç bir şey bilmeyenlerden bu
 • GüvenmiyoruzGüvenmiyoruz10 ay önce
  Ben bu adama güvenmiyorum. Manchester'da kala kala kraliçenin uşağı olmuş olabilir. Ters ters işler yapıyor, ters ters konuşuyor. Erbakan'ın kemikleri sızlıyordur.
 • salim kalsalim kal10 ay önce
  Yaşlı başlı hacı emmi. Sus da adamdan sansınlar..
 • KanuniKanuni10 ay önce
  Bu konuşmanın nasıl bir haber değeri varki yayınlıyorsunuz ? Ama kabahat bizdeki bu gazeteyi okuyoruz. Yuh olsun bana.
 • Osman BaturOsman Batur10 ay önce
  Yeni Akit bu adamı parlatmayı pek seviyor. Bir zamanda Kamalak'ı parlatırdı. Bu adam, hayır diyerek PKK,HDP ve CHP'nin yanında yer aldı. Hayır diyerek İslam düşmanı, mazlum düşmanı sömürgeci batı' nın yanında yer aldı. Dahası haçlının beslemesi tapınakçı terör örgütü örgütü FETÖ'nün yanında yer aldı. Hala bu herife İslam dairesi mensubu gibi muamele etmek sizin olmasa da ümmetin kanına dokunuyor. Bir de 2019 adayını konuşmuşlar K.K. ile. Yeni Akit İslam düşmanlarına karşı gösterdiği dik duruşu bu papaz sakallılara karşı da göstermedikçe hak davaya sadık kalmış olmayacaktır.
 • İBRAHİM İBRAHİM 10 ay önce
  yanlarında veya ortalarında oturuyormuş gibiyorumlar seni siyasetçi yapmaz kendini adam yerine koydurmak istiyorsan memleketin hayrına birşeyler söyle
 • abdoabdo10 ay önce
  ABD ziyareti neticesinde nokta mı kondu, virgül mü kondu, bilemiyoruz ama nokta olacaktı ünlem ve soru işaretleriyle doldu.” temel bey çok doğru söyledi. tc hala abd nin sömürge devleti.
 • LütfiLütfi10 ay önce
  Bu sadetliler neden Tayyibi hiç çekemezler.Onlara hiç saadet aktarmıyor mu yoksa?
 • RkRk10 ay önce
  Sendenbir ...olmaz bu memleketime yazikolur
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018