Tekirdağspor’u kurtaran adama plaket

Daha lig başlamadan küme düşme tehlikesi yaşayan Tekirdağspor’a destekte bulunarak, oyuncuların sahaya çıkmasını sağlayan Tekirdağ’ın adını Rumeli türü buğdayla duyuran iş adamına plaket takdim edildi.

29 Ağustos 2017 Salı 18:47
Tekirdağspor’u kurtaran adama plaket

Maddi imkansızlıklar yaşayan ve yaklaşık 350 bin TL’lik ilk ödemesi bulunan TFF 3. Lig ekibi Tekirdağspor, lige daha başlamadan küme düşme tehlikesi yaşıyordu. Tekirdağspor’un imdadına tohumculuk işleriyle uğraşan iş adamı İlhami Özcan Aygun yetişti. Tekirdağ’da faaliyet gösteren Trakya Tarım ve Veterinerlik Ticaret Ltd. Şti. sahibi İlhami Özcan Aygun, Tekirdağspor’un küme düşmemesi ve futbolcuların sahaya çıkabilmesi için gerekli olan 350 bin TL’nin 250 bin TL’sini karşıladı.

Tekirdağspor’un zor gününde imdadına koşan İlhami Özcan Aygun’a Arsinspor maçı öncesi Tekirdağspor Kulüp Başkanı Turgay Kartaldoğan tarafından plaket takdim edildi. Tekirdağspor Kulüp Başkanı Turgay Kartaldoğan, İlhami Özcan Aygun’a zor günlerinde yanlarında olduğu için teşekkür etti. Aygun da Tekirdağspor’a desteğinin devam edeceğini ifade etti.

Öte yandan Aygun, tohumculuk alanında yüzde yüz yerli buğday olan Rumeli’yi üreterek, bu alanda da Tekirdağ’ın adının Türkiye’de ön plana çıkmasını sağlamıştı.

Günün Özeti

Haber Tarihi: 29 Ağustos 2017 Salı 18:47

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    18 Aralık 2018