THY - İmaj

Taburcu olmak istemeyen asker intihara kalkıştı

Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde madde bağımlılığı tedavisi gören piyade er 20 yaşındaki Onur T., taburcu edilmek istenmesine tepki gösterdi, hastanenin çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Onur T., polislerin ikna çabası sonucu çatıdan indirilebildi.

21 Nisan 2017 Cuma 14:46
Taburcu olmak istemeyen asker intihara kalkıştı

4'üncü Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı'nda askerlik görevini yapan Onur T.,  madde bağımlığı ve psikolojik sorunları nedeniyle Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi ve Eğitim Merkezi'nde (AMATEM) tedavi altına alındı.

3 GÜNDÜR TEDAVİ GÖRÜYOR

Hastanede 3 gündür tedavi gören Onur T., taburcu edilmek istenmesine  tepki gösterdi, kaldığı odanın dışındaki demir parmaklıkları eliyle açtıktan sonra yan binanın çatısına geçerek intihara kalkıştı.

HASTENENİN ÇATISINA ÇIKTI

Hastanenin çatısından sarkan ve taburcu olmak istemediğini söyleyen Onur T.'nin intihar girişimi sonrasında polis çevrede güvenlik önlemleri aldı, itfaiye ekipleri de bina önündeki alana şişme yatak açtı.

Onur T., bir süre sonra, çatıya çıkan polis ve özel güvenlik ekiplerince ikna edildi. İfadesinin alınması için Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen Onur T.'nin tedavisine devam edileceği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Haber Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 14:46

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü