Tabela partisinin başkan yardımcısı Yaşar Okuyan Devlet Bahçeli'ye dil uzattı

Girdiği seçimlerde sandığa gömülen Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye dil uzattı.

08 Mart 2017 Çarşamba 16:11
Tabela partisinin başkan yardımcısı Yaşar Okuyan Devlet Bahçeli'ye dil uzattı

Girdiği bütün seçimlerde çakılan Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye dil uzattı.

"BAHÇELİ'NİN CİDDİ PSİKOLOJİK SORUNLARI VAR"

Okuyan, MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan'a yapılan saldırıyla ilgili MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, "Ülkücü başladığı işi yarım bırakmaz" sözünü de değerlendirerek Bahçeli’nin psikolojik sorunları olduğunu iddia etti.

Okuyan, "Yarın Sinan Oğan'ın veya öne çıkmış muhaliflerin başına bir iş geldiğinde o zaman Devlet Bahçeli'nin bu sözünün ne manaya geldiğini kendisinin yargı önünde hesaba çekilmesi lazım. Ne demek hiçbir ülkücü yarım bırakmaz işini. Ne yapacaktı, Sinan Oğan'ın öldürecekti de öldüremedi onun için mi hayıflanıyorsun. Devlet Bahçeli artık rayından çıkmıştır. Çok ciddi psikolojik problemleri var" diye konuştu.

Haber Tarihi: 08 Mart 2017 Çarşamba 16:11
 • Alp YavuzAlp Yavuz10 ay önce
  Bu zerzavatin 2010 da pensilvanya el öptüğü biliniyor.
 • Osman turanOsman turan10 ay önce
  Siyasi fosil yasar okuyon
 • ene66ene6610 ay önce
  Hadi la ordan .oli, ..hotel ... Ha sinan, ha sen, ikiniz derin devletin adamı, dönek, hainsiniz, Bahçelininkesip attığı tırnak olamaz, eline su dökemezsiniz. Biz senin cemaziyel evvelini de iyi biliriz.
 • Sahin MustafaSahin Mustafa10 ay önce
  Yasar okuyan sen aynaya bir baksaydin kimin psikolojik sorunlari oldugunu daha iyi gorurdun.tam referandum arefesinde sivrisineklik edipte milletin midesini bulandirma.
 • HayyamHayyam10 ay önce
  Sonuna kadar doğru bir söz. Söylemlerinizle insanları hakir görmeye çalışmanız çok utanç verici. Her zaman millet iradesine vurgu yapan AKİT neden 161.626 kişiden oy alan partiye "Tabela Partisi" diyor. Yoksa 161.626 kişi bu milletin evladı değil mi?
 • zeki ermişzeki ermiş10 ay önce
  ....Daha dün Bahçeli'yi yerden yere vuruyordunuz, şimdi Bahçeli hayranı oluverdiniz! .... kendinize nasıl kabul ettirebiliyorsunuz?
 • yasinyasin10 ay önce
  ZEKİ ERMİŞ çünkü biz ne kimlik siyaseti yapıyor ne de takım tutar gibi parti tutuyoruz... biz doğru olanın milletin ülkenin istikrarı neyse onu hemen tercih ediyoruz... aksi takdirde sadet partisinin yaptığı bbpnin yaptığı hatayı yapmış oluruz
 • sefersefer10 ay önce
  ne diyo bu ya...
 • AKPINARAKPINAR10 ay önce
  YAŞAR OKUYAN DEVLET BAHÇELİ ÜZERİNDEN REKLAM SHOW YAPIYOR.YAŞAR BEY GİRDİĞİ BÜTÜN PARTİLERİ İFLAS ETTİRDİ HALA KONUŞUYOR.YÜZÜNDEKİ KİRİ GÖREMEYEN ZAVALLI BİRİSİ.GALİBA KENDİSİNİ SATILIĞA ÇIKARMIŞ MÜŞTERİ ARIYOR
 • HasanHasan10 ay önce
  Kulağını arkadan tutma.Devlet bey in dediği şudur. Ülkücüler yapmadı.yapsaydı masa falan devirmezler adam gibi ikazlarını yaparlardı.sizin beklediğinizkolay kolay o noktaya gelmez.hamam bizim yıkananda müşterimiz.anlarsın herhalde.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 21.01.2018