Sur Yapı ''Mutlu Evler Türkiye'' kampanyası başlattı

Kampanya ile Sur Yapı imzalı projeler 600 TL’den başlayan taksitler ve 120 ay vade imkânı ile sahiplerini bekliyor. Konut alımında 60 ay sıfır faiz imkanı da sağlanıyor. Kampanya kapsamında indirimli fiyatı 323 bin TL olan 60 metrekare 1+1 daireye sadece 48 bin TL peşinat ile sahip olma fırsatı sunuluyor

HÜRREM ŞATIROĞLU / İSTANBUL2017’nin ilk 6 ayında “Olur Olur Bal Gibi Olur” ve “Aynen Öyle” kampanyalarını hayata geçiren Sur Yapı, yoğun talep gören bu kampanyaların ardından başlattığı “Mutlu Evler Türkiye”  kampanyası ile konut sahibi olmayı daha da kolaylaştırdı. 

Sur Yapı, “Mutlu Evler Türkiye’’ kampanyasıyla teslime kadar sadece 600 TL taksit ve 120 ay vade imkânı ile ev sahibi olma imkanı oluşturdu. Kampanyada öncelikle liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor ve indirimli fiyat üzerinden yüzde 15 peşinat alınıyor. 

PEŞİN ÖDEMEDE SÜPER İNDİRİM

Sonrasında ise 120 ay vade ile teslime kadar  600 TL’den başlayan taksitlerle ödeme yapılıyor. Kalan tutar ise beş vade farksız ödeme ile kapatılıyor. Taksit sayısını azaltmak isteyenler için 60 ay sıfır faiz imkânı da kampanya kapsamında sunuluyor. Ayrıca kampanya kapsamında tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10+15 indirim uygulanıyor. 

KAMPANYA 10 PROJEDE GEÇERLİ

‘’Mutlu Evler Türkiye’’ kampanyası Ümraniye’de Şehir Konakları, Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Maltepe’de Yeşilmavi, Koşuyolu’nda Excellence, Kâğıthane’de Tempo City, Ispartakule’de Bahçeyaka, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Topkapı’da Topkapı Evleri ve Bursa’da Marka Rezidans projeleri dâhil olmak üzere 10 Sur Yapı projesinde geçerli olacak. 

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, ‘‘Konut alıcıları teslime kadar küçük küçük taksitler ve rahat ödeme koşullarıyla lüks konut sahibi olma imkanı bulacak” dedi.

Hükümet gayrimenkul sektörüne büyük destek oluyor, bu fırsatları kaçırmayın!

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile konutlara verilen kredilerdeki oranların 1.2 seviyesinden 0.95’lere kadar çekildiğini belirtirken, finans sektörünün de bu hamlenin içinde yer aldığını ve taşın altına elini koyduğunu ifade etti. Piyasalardaki daralma nedeni ile fiyatların hareketlenmediği ve oranların değişmediği bir dönemde, inşaat sektörünün yaptığı kampanyalarda ortaya çıkan uygun koşulların sürekli olmadığını belirten Elmas, “Ne inşaat, ne finans sektörü ne de devlet uygun koşulları uzun süre devam ettiremez. Kabul edilmelidir ki, şu anda son derece müsait imkanlar veriliyor. Herkese söylüyorum, değerlendirin bu fırsatı” açıklaması yaptı. 

Altan Elmas, Türkiye’deki gelişmeler sonucunda piyasalarda dalgalanmaların yaşanmasını normal olarak kabul etmek gerektiğini söyledi. Elmas, inşaat sektörünün bata demir-çelik olmak üzere çok sayıda girdisi bulunduğunu ve bunların fiyatlarına dolar kuru da dahil olmak üzere tüm gelişmelerin yansıdığını hatırlatarak, “Biz sektör olarak son bir yıldır fiyatlarımızı artırmadık. Ancak şunu biliyoruz ki, İstanbul bir dünya kenti, böyle konuları çok kolay aşar. İstanbul’un müşterisi Çin’den geliyor kardeşim! Sur Yapı’nın Çin’den Brezilya’ya kadar 19 ülkeden müşterisi var” diye konuştu.