Sultan Fatih'te mentöreğitim koçluğu

Öğretmen kadrosunu öğrencilerine rol model olacak ve onlara kaliteli akademik süreçler ve sonuçlar sunacak şekilde tercih eden Sultan Fatih Eğitim Kurumları,geleceğin izzet, irfan, ahlak ve bilgi sahibi erdemli insanlarını yetiştirmeye devam ediyor.

19 Eylül 2015 Cumartesi 22:35
Sultan Fatih'te mentöreğitim koçluğu

Mentör eğitim koçluğu sistemini uygulamaya koyan kurumda, yüksek eğitim standardının tüm sınıf seviyelerinde yaygınlaştırılması hedefleniyor. Sultan Fatih Eğitim Kurumları Kurucu Temsilcisi Prof. Dr.Hikmet Özdemir,''Bu sayede öğrencilerin sosyal, kültürel ve akademik başarıları daha da artarken kitlesel başarı ön plana çıkacak. Daha organize bir eğitim sistemiyle öğrencilerimizin her alandaki başarısı şansa bırakılmayacak'' dedi.

 


Eğitim gönüllüsü

Eğitim dünyasına sağladığı katkılarla tanınan İnsanlığa Hizmet Vakfı - Özel Mavi Gün Eğitim Kurumları'nın kurucusu da olan Prof. Dr. Hikmet Özdemir, 30 yıl önce gönüllü arkadaşlarıyla kurduğu vakıflarının ülke genelinde eğitim-öğretim hayatına katkıda bulunmayı amaçladığını belirterek, ‘Özel Mavigün Anaokulu, Fevzi Çakmak Anaokulu, Mavigün İlkokulu, Mavigün Ortaokulu, Mavigün Anadolu Lisesi, Mavigün Fen Lisesi vakfımızın en değerli eğitim kurumları olarak, çağdaş eğitim-öğretimin bütün imkanlarından faydalanan nesiller yetiştiriyor’ dedi.

 

Mehmet UFUK - egitimrehberi / 19 Eylül 2015