Süleymani, İsrail'i böyle tehdit etti: Siyonistleri kökten...

Hizbullah komutanlarından İmad Muğniye'nin terör devleti İsrail tarafından katledilmesinin yıl dönümünde, Kasım Süleymani intikam konuşması yaptı.

15 Şubat 2018 Perşembe 15:07
Süleymani, İsrail'i böyle tehdit etti: Siyonistleri kökten...

YENİAKİT.COM.TR - İran Devrim Muhafızları lideri Kasım Süleymani, Hizbullah komutanlarından İmad Muğniye'nin İsrail tarafından katledilmesinin yıldönümünde konuştu. Konuşmasında Muğniye için "uluslararası bir efsane" nitelemesinde bulunan Süleymani "İntikamını alacağız" dedi.

İntikam konuşması yapan Kasım Süleymani şu ifadeleri kullandı: 

"İmad için yapacağımız kısas, bir kişinin öldürülmesi ya da füze ateşlenmesi değil, bilakis siyonist oluşumun kökten sökülüp atılmasıdır. Şehitlerimizi hiç bir zaman unutmayacağız. Siyonist oluşum var olduğu müddetçe yatağımıza yatmayacağız"

Haber Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe 15:07

YORUM YAZ

 • CorumluCorumlu4 gün önce
  Hadi ordan sizi takiyyeci munafiklar. Sizler siyonistlerden daha kotusunuz. Musluman katilleri
 • ferdiferdi4 gün önce
  cok duyduk
 • ahmetahmet4 gün önce
  SAHİDEN ÇOK KOMİK BİR TEHDİT OLMUŞHAFTA SONU SURİYEDE 12 İRAN ÜSSÜNE BOMBA YAĞDIRDI.pisrail BİRDE İRANIN İHASINI DÜŞÜRDÜ İRANIN GIKI BİLE ÇIKMADI... AKSİ VARSA YALAN DENSİN
 • Mehmet15Mehmet154 gün önce
  IRANI COK IYI BILIRIZ BIZATATRLAR TUTARLAR AMA BOŞ FILISTINE NE ZAMAN YANLARINDA OLDULARKI
 • ibrahim aydemiribrahim aydemir4 gün önce
  Senin gücün gariban suriyelilereyemen lilere yeter.Bol keseden atip duruyorsun tipki cumhurbaskaninin ve mollalar gibi. Israile bir kursun dahi sikamadiniz. israil le danisikli dögüs baska bir sey degil.
 • osmanliosmanli4 gün önce
  YALANCI MUTA COCUKLARI SIZIN GUCUNUZ MASUM SUNNI MUSLUMANLARA YETER.SONUNUZ YAKLASIYOR.OSMANLI GERI DONUYOR.UYUYAN DEVI UYANDIRDINIZ.
 • MilletMillet4 gün önce
  Vallahi yalan söylüyor takıyye yapıyorİran her zaman İsrail İngiltere ve ABD nin dostudur birbirlerine hırlarlar ama ısırmazlar . Her iki taraf da gerçek Müslümanları kandırırlar İran bu üçlü çetenin Orta doğudaki mikseridir.Bu görevi yapmaya her zaman hazırdır.
 • Oumar_FDOumar_FD4 gün önce
  Şu adamların reklamını yapmasanız! Biz onların nasıl intikam aldığını Suriye de gördük! Hayır bu adamlar boş konuşuyor, siz ise fitnenin reklamını yapıyorsunuz.
 • ŞamilŞamil4 gün önce
  Hizbuşşeytanın sözcüsü mezhepçi katil.Ha terörist israil ha terörist iran fark yok.Biri filistinde katliam yapıyor diğeri suriyede.Ikisinin ortak noktası müslümanları katletmek.
 • Kadir Kadir 4 gün önce
  Sizin gücünüz masum insanlara yeter -Haşdi şabi , Hizbulşeytan , Fatimiye -Satılıkçakallarla. Gönderbirfüze’degörelim İsrail’e -40yıldırharitadansiliyorsunuz.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.02.2018