"Şu anda burada değil. Başka taksi çağırın"

Taksicisinin çalan cep telefonu açan polis, "Şu anda burada değil. Başka taksi çağırın" diye cevap verdi.

03 Ocak 2018 Çarşamba 15:16
"Şu anda burada değil. Başka taksi çağırın"

Sarıçam ilçesi Çiçekli Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre; yol ortasında duran otomobilin bagaj kısmında kan lekesini fark eden tarım işçileri aracın 15 metre ilerisinde yol kenarında hareketsiz yatan bir kişiyi görünce durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Şehir merkezinden yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta bulunan mahalleye giden 112 Acil sağlık ekibi adamın boğazının kesilerek öldürülmüş olduğunu tespit etti. Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri, yaptığı araştırmada cesedin taksicilik yapan 58 yaşındaki Yaşar Özgan'a ait olduğunu tespit etti.

15 YERİNDEN BIÇAKLANMIŞ

Yapılan incelemede 15 yerinden bıçaklanan ve sağ kulağının altında kesici bir aletle yapıldığı tahmin edilen derin bir yara izine rastlandı. Yolun kenarında bulunan portakal bahçesi içinde suç aleti araştıran ekipler cesetten 50 metre uzaklıkta kanlı bir çanta buldu.

Bir müşterisi tarafından sürekli aranan taksi şoförünün cep telefonunu açan polis, "Kendisi şu anda burada değil başka bir taksi çağırın" diye cevapladı.

Polis vahşice işlenen cinayeti aydınlatmak için çalışma başlattı.

Haber Tarihi: 03 Ocak 2018 Çarşamba 15:16

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    19 Ekim 2018