Sözler yerine getirilecek

AK Parti’nin genç milletvekili İsmail Emrah Karayel, ilk kez Yeni Akit’e konuştu.

20 Kasım 2015 Cuma 08:26
Sözler yerine getirilecek

SÜLEYMAN YAŞAR / ANKARA - AK Parti’nin 1 Kasım seçimleri öncesi gençlere verdiği vaatlerin ivedilikle hayata geçirecek. Konuyla ilgili Akit’e konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, “Seçimlerde verilen oyların ülkenin geleceğine ve istikrarına verilen oylar olduğunu görüyoruz. Bütün vaatlerimizi tek tek yerine getireceğimizi Başbakanımız da net şekilde söyledi. Biz bu seçimleri Türkiye için bir kazanç olarak görüyoruz” dedi.

BU PROJELER GENÇLERİN HAKKI

Milletvekilliği adaylığı sırasında yaptığı seçim çalışmalarında gençlik vaatleri hakkında olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden Karayel, “Bunlar gençler tarafından çok önemli olumlu tepkiler alan projeler. Biz bunları laf olsun diye söylemedik, bunları tek tek hayata geçireceğiz. Bunları geciktirmemiz mümkün değil. Bütün vaatlerimiz gençlerimizin hakkıdır, biz vermekten çok memnun olacağız” diye konuştu. Gençlere yapılacak yatırımların hayati önem arz ettiğini vurgulayan Karayel, “STK’ların birbirleriyle daha iyi iletişim kurmaları için bir ortam hazırlayacağız. Böylece farklı alanlarda uzmanlaşmış STK’lar birbirleriyle iletişim kurum bilgi alışverişi yapma imkanı bulacak” dedi.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Kasım 2015 Cuma 08:26

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    18 Haziran 2019