Cezaevinde az daha ölüyordu

İzmir'in Ödemiş ilçesinde 10 yaşındaki Ceylin Atik'i öldürmekle suçlanan zanlının tutuklu bulunduğu cezaevinde intihar teşebbüsünde bulunduğu belirtildi

20 Haziran 2017 Salı 14:17
Cezaevinde az daha ölüyordu

İzmir'in Ödemiş ilçesinde Ceylin Atik'i öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Ş.T'nin cezaevinde intihar girişiminde bulunduğu belirtildi.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Aliağa ilçesindeki İzmir Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda tek kişilik odada tutuklu bulunan Ş.T'nin yırttığı giysileriyle intihara kalkıştığı öğrenildi.

Oda ve zanlıyı sürekli gözlemleyen infaz koruma memurlarının müdahale ettiği ve ambulansla Aliağa Ceza İnfaz Kurumları Devlet Hastanesine kaldırılan Ş.T'nin sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.

NE OLMUŞTU

Ödemiş'te Cumhuriyet Mahallesi'ndeki evinin önündeki parkta oynadığı sırada kaybolmasının ardından ailesinin kayıp müracaatı yaptığı Ceylin Atik (10), 12 Haziran'da karşı komşularının evinde öldürülmüş bulunmuştu. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan evin sahibi S.T. ve ifadesinde cinayeti işlediğini kabul ettiği bildirilen karısı Ş.T. ile kadının üvey annesi R.Ö. tutuklanmıştı.

Aliağa Ceza İnfaz Kurumları yerleşkesindeki Kadın Cezaevi'nde tutuklu bulunan Ş.T. ve R.Ö. ile Menemen Ceza İnfaz Kurumu'ndaki S.T. tek kişilik odalara konulmuştu.

Ceylin'i öldürdüğünü itiraf eden Ş.T'nin cezaevinde psikolojik sorunlar yaşadığını ileri sürmesi nedeniyle kurumun Psiko Sosyal Destek Yardım Servisi ekiplerinin kontrolünde tutulduğu bildirilmişti.

Haber Tarihi: 20 Haziran 2017 Salı 14:17
 • ObjekifObjekif2 ay önce
  Acı çekerek öl.
 • Ruhi Ruhi 2 ay önce
  gerberme açi ceke ceke yasaki hergün atirla nasil bir cirkef insan oldunu hergün yüzüne bakinca gör
 • hercaihercai2 ay önce
  Gunahsiz, ufacik bir kiz cocugunu katletmenin kolay olmadigini anlamissindir! Mezara girene kadar da daha neler cekeceksin neler! Hem bu tarafta, hem de obur tarafta!
 • Betül Betül 2 ay önce
  Geber pislik
 • vatansevervatansever2 ay önce
  Gorevlerini yapmislar ama .... Biraz gec gitselerdi.!can bogazindan cikincaya kadar..
 • HalilHalil2 ay önce
  Bırakın gebersin