Siyonist lobisinden korkan Sözcü bütün çalışanları kovdu… O dergiyi hemen kapattı!

Sözcü gazetesinin ücretsiz olarak dağıttığı ünlü sözde mizah dergisi Gırgır, Hz.Musa ile ilgili yayınlandığı skandal karikatür sonrası flaş bir karar alarak bugünden itibaren kapatıldı. Yayıncı şirketin avukatı yaptığı açıklamada, 'Buna sebep olan çizer ve çalışanlar hakkında yayıncı firma olarak Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunacağız' dedi.

17 Şubat 2017 Cuma 13:31
Siyonist lobisinden korkan Sözcü bütün çalışanları kovdu… O dergiyi hemen kapattı!

Son sayısında yayınladığı Hazreti Musa'yı küfürlerle hedef alan karikatürle kamuoyunda büyük tepki toplayan Gırgır dergisi, kapatıldı.

Açıklama, yayıncı grubun en büyük yayın organı olan Sözcü gazetesi üzerinden servis edildi.

"ÇALIŞANLARIN TAMAMI İŞTEN ÇIKARILDI"

Yayıncı şirketin avukatı tarafından yapılan açıklama şöyle:

“Gırgır dergisinin son sayısında yayınlanan hoş olmayan karikatür nedeniyle yayıncı şirket Gırgır dergisinin kapatılmasına ve dergide çalışanların tamamının işten çıkarılmasına karar vermiştir. Bu karikatürün yayınlanması en başta toplumumuzu rahatsız ettiği gibi, yayıncı şirketi de çok rahatsız etmiştir. Karikatürün firmayı zor durumda bırakmak amacıyla kötü niyetli çalışan kişi veya kişiler tarafından yayınlandığını düşünüyoruz. Kasti bir tutum söz konusudur. Dini değerlerin aşağılandığı bu karikatür kötü niyetli bir tutumla çizilerek, yayıncı şirkete danışılmadan, adeta gizlenerek, son anda habersizce yayına verilmiştir. Bunu yapan çalışanlar dini değerleri aşağılamak suretiyle suç işlemiştir. Buna sebep olan çizer ve çalışanlar hakkında yayıncı firma olarak Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunacağız.”

Haber Tarihi: 17 Şubat 2017 Cuma 13:31

YORUM YAZ

 • BlueistttBlueisttt1 yıl önce
  Hz Musa ya hakaretin aslA kabul edemeyiz fakat Hz Muhammed sav efendimizeyapılan küstah karikatürlere çanak tutuyorlardı neydeyse bu sözcü denilen paçavra grubu bellikisiyonist Yahudi efendileri fazla azarlamis bunlari
 • Cemil nadir özgünCemil nadir özgün1 yıl önce
  Ve elbette S Ö Z Ç Übu paçavralarla odun bile tutuşrurulmamalı, zinhar gıda maddelerine sarilmamalı, açıkta bulundurulmamalıdır.
 • MuazMuaz1 yıl önce
  Adi ......ülkenin cumhurbaşkanınada her türlü karikatürde kfür ediyorsunuz...gazetenizde öyle....siyonisten korkutunuz...allahtan kormuyorsunuz...adiler....
 • ayhan birolayhan birol1 yıl önce
  hey yavrum hey...işe bak sen bunu yapan ... Hz.Muhammed(sav)'e Allah korusun yapsalardı...iş böyle olmazdı değil mi? Oysa biz müslümanlar olarak hiç bir Allah(cc) resulleri arasında ayrım yapmadan hepsine iman eder,sever ve saygı duyarız...Hakkaten öz yurdumuzda inancımıza hakaret edenlere karşı eylem yapsak laiklik,demokrasi,insan hakları,basın özgürlüğüne ve fikir özgürlüklerine karşı çıkmış oluyoruz, gerici,yobaz vs. olarak tanımlanıyoruz.
 • TAYFUN DEMİRTUĞTAYFUN DEMİRTUĞ1 yıl önce
  ahan da sahipleri belli oldu
 • Bahrinur PolatBahrinur Polat1 yıl önce
  Hz. Musa (a.s.) İslam peygamberi değil mi?Siyonist lobiden korkuyorlar ama müslümandan korkmuyorlar. Bu utanç bize yeter.
 • YazikYazik1 yıl önce
  Evet Neden kapandi???Super Bir dergiydi. Ismi Belli zaten girgir beyler ciddiye zaten alinmaz. Ben gulmek icin okurdum.
 • NedimNedim1 yıl önce
  Ne biçim müslümansınız müslümanlıkta her peygamberin her dini kitabın değeri birdir. Gerçek bir müslüman böyle bir başlık kullanmaz
 • Cafer Cafer 1 yıl önce
  Aga babalarindakorktular demek. Biz de peygamber efenfimize yaptiklarini izledik.yaziklar olsun bize ve yerin dibine batsin hainleri yargilamayan hukuk sistemimiz.
 • muramutmuramut1 yıl önce
  "Karikatürün firmayı zor durumda bırakmak amacıyla kötü niyetli çalışan kişi veya kişiler tarafından yayınlandığını düşünüyoruz. "demişler. Sanki işe yeni girmiş biri sabotaj için yapmış zanneder bu açıklamayı okuyan.Oysa karikatürü çizen canlı en az 10 yıldan beri bu dergide çalışıyormuş.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü