Siyonist anarşi makinesi işbaşı yapıyor

Her toplantısı öncesi önemli anarşik olaylar yaşanan ve bu olaylar üzerinden Siyonist Yeni Dünya Düzeni emellerin masaya yatırıldığı Bilderberg Toplantısı’nın bu yıl Danimarka’nın Başkenti Kopenhag’da toplanacağı öğrenildi.

07 Nisan 2014 Pazartesi 06:33
Siyonist anarşi makinesi işbaşı yapıyor

OSMAN YİĞİT / ANKARA - Kopenhag’daki Marriott Otel’de gerçekleşeceği öğrenilen toplantının kamuoyuna açıklanacak sahte gündemi ve katılımcılara ilişkin henüz bir bilgi sızmazken, gizli tutulan asıl gündemin Türkiye’deki seçimler ve İsrail’in geleceği olması bekleniyor. 30 Mart seçimleri ile dünyaya net bir mesaj veren Türkiye’ye yönelik karşı hamlelerin ele alınması beklenen gizli oturumlarda, Türkiye’ye yönelik ekonomi ve AB silahlarının nasıl kullanılacağının, ayrıca Avrupa’da yükselen İslam’ın nasıl geriletilebileceğinin değerlendirileceği belirtiliyor. 29 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde gerçekleşeceği öğrenilen toplantıya demirbaş kadronun dışında çok az yeni isim çağırılacağı, bu isimlerin çağrılmasının ise bir göz boyamadan öteye geçmediği değerlendiriliyor.

HER TOPLANTISI KAOS VE KAN HABERCİSİ

Her Bilderberg toplantısı, toplantı öncesi dünyada yaşanan kaos ve anarşik olaylarla hatırlanıyor. Bilderberg’in 4 Haziran 2007 İstanbul Toplantısı öncesinde 22 Mayıs günü Ankara Anafartalar Çarşısı’nda bomba patlamış 7 vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Geçtiğimiz yıl ‘İslamofobia’ algısının güçlendirilmesi için İngiltere’de gerçekleştirilen toplantı öncesinde de İngiltere ve Fransa’da Müslüman oldukları öne sürülen göçmenlerin bıçaklı saldırıları yaşanmıştı.

Yeni Akit

Haber Tarihi: 07 Nisan 2014 Pazartesi 06:33

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 24.01.2018