Sınıra askeri sevkiyat

Suriye sınırındaki birliklere takviye için gönderilen yaklaşık 80 paletli askeri araç Hatay'a ulaştı.

17 Eylül 2017 Pazar 20:02
Sınıra askeri sevkiyat

Suriye sınırındaki birliklere takviye amaçlı gönderilen yaklaşık 80 paletli askeri araç, demir yoluyla Hatay'a ulaştı. Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesindeki askeri birliklerden trenle nakledilen araçlar, İskenderun Garı'na geldi.

Askeri personel tarafından tırlara yüklenen yaklaşık 80 paletli araç, güvenlik önlemleri eşliğinde sınır hattına doğru hareket etti.

Askeri araçların, Suriye sınırındaki birliklere takviye amaçlı gönderildiği ve sınırda konuşlandırılacakları öğrenildi.

Haber Tarihi: 17 Eylül 2017 Pazar 20:02
 • Mahmut Mahmut 2 gün önce
  Duyduğuma göre devlet büyüklerinin çocukları ve millet vekili çocukları da sınıra asker olarak gitmişler
 • Muhammed İkbal Muhammed İkbal 2 gün önce
  Pkk tarafından idare edilen Afrin gibi basit bir hedefe operasyon yapamayıp İslami muhalefetin yönetiminde olan İdlib'e yönelen bir bir ülke kendi kendi iradesiyle karar almıyordur. Operasyon Afrin'e yapılmalı.
 • HamzaHamza2 gün önce
  Hedef islami hükümleri isteyen ,esed zalimine karşı savaşantahririşam gurubu yani idlib olmamalı,hedef pkk afrin olmalı..yoksa bu vebalin altından cumhurbaşkanımız R.t.e dahil hiç bir müslüman kalkamaz...Allahaverecekleri hesabı inşaallah düşünürler...idlibe böyle bir müdahale ancak aşşağılık rejimi ve pkk yı güçlendirir...
 • EbuHalitEbuHalit2 gün önce
  Allahtan imandan bahsedersiniz, Barzaninin müslüman Kürt devletine bile tahammül etmezsiniz, Allah sizi ıslah etsin. Irkçılıkla İslam bir arada olmaz, ya İslamsın ya ırkçı.
 • alaettin kılıç gurun alaettin kılıç gurun 2 gün önce
  DİKKATEVLADI ASKERDE OLANLAR ÖZELLİKLE 1SADAKA Yİ EKSİK ETMEYİNBUNUSOKAK TOPLAYİCİSİNA DEYİLDİYERÖĞRENCİ YETİM VE BUNUN GİBİ YERLERE2 ..DAİMA DUA EDİNİZ VE NAMAZ SONUNDA3ASKERİMİZİMEHMETCİGİMİZİALLAHKORUMASI İÇİN YA HAFIZOKUYUNUZ 4DÜŞMANINKAHRIİSLAMİN YUCEL MES İNİ HEDEF EDİNİN İSLAMİN YUCEL MESİH İÇİN İSLAM DÜŞMANININKAHRINIYA KAHHARYA MUNTEK İM OKUMALIALLAH ASKERİMİZİ VE MİLLETİMİZİ MUZAFFEREYLESİNİSLAMİN ÜMMETİNKURTULUSUEVVEL ALLAHİN SONRA ASKERİMİZOMUZUNDAAĞIRLIKSİLAH DEYİLBU MANEVİAĞIRLIK ALLAHIMASKERİMİZE KOLAY KIL AMİN
 • SoyluSoylu2 gün önce
  Siyoncular zora düşünce imdatlarına dazlak putperestler ve barzan dönmesi yetişdi. Sizi unuttuk sanmayın siyon. Herşey sizin içi aslında. Bekleyin bizi.
 • Sinnop Lee Sinnop Lee 3 gün önce
  Haydi amerika
 • ramazanramazan3 gün önce
  allah devletimizi milletimizi askerimizi devlet buyuklerini korusun...
 • Alparslan1071Alparslan10713 gün önce
  Havlama seslerini duyar gibiyim.... Sayfayada birazdan yansır bu havlamalar..... Pkk fetö evliliğinin çocukları damlar birazdan, hemde müslüman isimlerle....
 • SerhatSerhat3 gün önce
  Çok zaman kay bediyoruz pyd fırattan geri çekilmelidir.... acil
Daha fazla yorum göster (1/10)