Sinan Oğan'dan skandal sözler: Suriyeli mültecilerin DAEŞ’li olma ihtimali yüzde yüz

MHP'den ihracı istenen Sinan Oğan, Türkiye'deki mültecilerin DEAŞ'lı olma ihtimalinin yüzde yüz olduğunu söyleyerek, "Yarın bunların her birinin bir kapkaçcı, bir hırsız, bir tecavüzcü bir cani olma ihtimali yüzde yüzdür. Biz mecbur muyuz. Biz bu kadar hırsızı, bu kadar IŞİD'liyi barındırmaya mecbur muyuz? " dedi.

03 Mart 2017 Cuma 15:49
Sinan Oğan'dan skandal sözler: Suriyeli mültecilerin DAEŞ’li olma ihtimali yüzde yüz

MHP'den ihracı istenen Sinan Oğan katıldığı bir TV programında skandal açıklamalarda bulundu.

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde 100 bin Suriyeli olduğunu söyleyen Oğan, "Türkiye büyük bir mülteci deposuna çevrilmiş durumda. Yarın bunların her birisinin bir canlı bomba olma ihtimali yüzde yüzdür. Yarın bunların her birinin bir kapkaçcı, bir hırsız, bir tecavüzcü bir cani olma ihtimali yüzde yüzdür. Biz mecbur muyuz. Biz bu kadar hırsızı, bu kadar IŞİD'liyi barındırmaya mecbur muyuz? Sahillerde gidip Türk kadınlarını dikizleyen Suriyelileri burada beslemeye mecbur muyum kardeşim. Savaşından kaçmış, ülkesini korumaktan aciz gelmiş burada sokaklarda bizim insanımız rahat dolaşamıyor. Türkiye'de en az 1 milyon savaşacak kabiliyette Suriyeli var. Böyle bir şey olamaz" dedi.

Haber Tarihi: 03 Mart 2017 Cuma 15:49

YORUM YAZ

 • AbdullahAbdullah1 yıl önce
  Adam dediklerinde haklı, Suriyelilerin ne halt olduğunu halk yaşayarak öğrendi.
 • fikretfikret1 yıl önce
  Sinan bey senin de yüzde yüz ermeni dönmesi bir alevi olduğun söyleniyor.
 • kemalkamilkemalkamil1 yıl önce
  gayet doğru demiş siz niye bozuldunuz Suriyeli arap mısınız ?
 • MhpMhp1 yıl önce
  Cooook dogru söylemis.
 • ismailismail1 yıl önce
  tipine bak adam zannedersin. Merhamet ve vijdan yoksunlari acinacak halleri var.
 • cemal günaycemal günay1 yıl önce
  numunelik bir akıl varmı sende, hem olma ihtimali diyorsun hemde yüzde yüz diyorsun. yaptığın tahminse tahminlerde mutlaklık olmaz, tesbit ise delil ister. bence sen kaz yetiştir, sarımsak yetiştir. sarımsak iyi antibiyotiktir belki sendeki muhaliflik illetine çare olur.
 • aliali1 yıl önce
  haksızmı yüzde yüz haklı ülkelerine gitsinler aldığımız yerlere yerleşsinler milltin parasına yazık 1.dünya savaşında da arkadan hançerlediler güvenilmez
 • AbdullahAbdullah1 yıl önce
  Bu hain Igdirlidir Serhat Karsimizin eski bir ilcesi ve bu ilcenin merkezi nerdeyse tamami azeri turkudur ve bunlar tr'den cok irana bagli ve siidirler ve asla ehli sunneti sevmez mollalarinin maasini ve egitimini iran yaptirir o yuzden Allah bunlara firsat vermesin sah ismailin intikami icin yanip tutusuyor bu hainler!
 • HakkıHakkı1 yıl önce
  Hakli
 • Rasim Rasim 1 yıl önce
  Tamam da çoluk çocuk yaşlı kadın Suriyeliler ne olacak? Plajda gördüğün 2 tane zibidi yüzünden koskoca bir halkı nasıl namussuz ve terörist olarak gösterirsin be adam! Kendine gel kendine!
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018