‘Şeytanlar bir daha fırsat bulamayacak’

TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Ankara’da Sağlık - Sen Ankara 2 ve 6 No’lu şube başkanları tarafından düzenlenen ‘Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Yeni Türkiye’ konulu İl Divan Kurulu Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Gündoğdu, “16 Nisan’da ‘evet’ çıkarsa, 15 Temmuz’da taşladığımız şeytanlar bir daha fırsat bulamayacak” dedi.

20 Mart 2017 Pazartesi 12:11
‘Şeytanlar bir daha fırsat bulamayacak’

TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, Sağlık - Sen Ankara 2 ve 6 No’lu şube başkanları tarafından düzenlenen ‘Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Yeni Türkiye’ konulu İl Divan Kurulu Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulundu.

TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Ankara’da Sağlık - Sen Ankara 2 ve 6 No’lu şube başkanları tarafından düzenlenen ‘Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Yeni Türkiye’ konulu İl Divan Kurulu Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Gündoğdu, “16 Nisan’da ‘evet’ çıkarsa, 15 Temmuz’da taşladığımız şeytanlar bir daha fırsat bulamayacak ama Allah esirgesin ‘hayır’ çıkarsa, şeytanlar yeni planlarını devreye sokacaktır. 7 Haziran’ın telafisi 1 Kasım’da olmuştur ama 16 Nisan’ın telafisi yok” dedi.

KILIÇDAROĞLU’NUN SAĞINDA PKK, SOLUNDA FETÖ OTURUYOR

16 Nisan’a yönelik iki orkestra grubunun olduğunu söyleyen Gündoğdu, “Türkiye’de ‘evet’ diyen bir orkestra var. Bu orkestranın şefi; dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan. Dünya liderinin sağında Binali Yıldırım, solunda ise Devlet Bahçeli oturuyorken arkasında ise Sağlık - Sen, MEMUR-SEN gibi duyarlı STK’lar duruyor. ‘Hayır’cı orkestranın başında Kemal Kılıçdaroğlu ve onun sağında PKK, solunda FETÖ ve arkasında ise bütün ihanet merkezleri duruyor” açıklamasında bulundu.

15 TEMMUZ’DA TAŞLADIĞIMIZ ŞEYTANLAR BİR DAHA FIRSAT BULAMAYACAK

Türkiye’nin tarihi bir dönemeçte olduğunu dikkat çeken Ahmet Gündoğdu, “16 Nisan’da ‘evet’ çıkarsa, 15 Temmuz’da taşladığımız şeytanlar bir daha fırsat bulamayacak ama Allah esirgesin ‘hayır’ çıkarsa, şeytanlar yeni planlarını devreye sokacaktır. 7 Haziran’ın telafisi 1 Kasım’da olmuştur ama 16 Nisan’ın telafisi yok. Çanakkale’de dahil 200 yıldır görmediğimiz saldırıyı 16 Nisan nedeniyle bugün yaşıyoruz ama Allah’a şükürler olsun ki 200 yıldır en güçlü olduğumuz günleri de yaşıyoruz. Yeniden diriliş ve yeniden büyük bir yükseliş için ‘evet’ diyoruz” ifadelerini kullandı. 

HOLLANDA’YA ERDOĞAN GİTMİŞ OLSA KAÇACAK DELİK ARAYACAKLAR

Avrupa’nın Türkiye’ye karşı iki yüzlü tutumunu da sert bir dille eleştiren Gündoğdu, “Hollanda’ya bir gönderdik ve hemen 1 saat içinde OHAL ilan ettiler. Hollanda’ya Recep Tayyip Erdoğan gitmiş olsa kaçacak delik arayacaklar. Sevimsizlik Türk milletinde değil değerlerine ihanet eden Batı’lı yöneticilerde. Batı’nın, Avrupa’nın iki yüzlü tutumuna rağmen Allah’ın izniyle Türkiye daha da güçlenecek ve mazlumların yanında yer almaya devam edecektir” diye konuştu.

MEGA PROJELERİ, PKK, FETÖ VE CHP İSTEMİYOR

CHP’nin terör örgütleriyle olan ilişkisini sorgulayan Ahmet Gündoğdu, “Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin mega projelerine karşı çıkan ihanet merkezleriyle birlikte hareket ediyor. Türkiye’nin mega projelerini; ABD, Almanya, Hollanda, PKK, DAEŞ ve FETÖ istemiyor ama Türkiye’nin ana muhalefet partisi CHP de istemiyor. Kılıçdaroğlu’na, ‘Neden bu ihanet merkezleriyle bir aradasınız?’ diye soruyoruz?” şeklinde konuştu. Programa, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney ve Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk de katıldı.

Haber Tarihi: 20 Mart 2017 Pazartesi 12:11

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü