THY- Euroleague

Sepaş Enerji, web sitesini yeniledi

Türkiye genelinde 1,6 milyon elektrik kullanıcısına elektrik tedarik hizmeti veren Sepaş Enerji web sitesini yeniledi.

23 Mayıs 2017 Salı 22:13
Sepaş Enerji, web sitesini yeniledi

Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Holding ve Avrupa’nın 10 büyük enerji şirketi arasında gösterilen CEZ Group’un stratejik ortaklığıyla hizmet veren Sepaş Enerji, kurumsal web sitesini yenileyerek dijitalleşme sürecinde önemli bir adım attı. http://www.sepas.com.tr adresinden ziyaret edilen websitesi, kullanıcı dostu tasarımı ile dikkat çekiyor.

Ziyaretçilerin istediği içeriğe kolayca ulaşmasını sağlayan internet sitesinde, indirimli elektrik fırsatları ve avantajlı kampanyalardan haberdar olunabileceği gibi “online işlemler” ve “teklif al” işlemleri de gerçekleştirilebiliyor.

Müşteri memnuniyeti ve deneyimini çalışmalarının odağına alan Sepaş Enerji, web sitesinde yer verdiği “müşteri hizmetleri” bölümü ile de bilgi bankası, ödeme kanalları, hizmet merkezleri gibi farklı konularda site ziyaretçilerini bilgilendiriyor. Sepaş Enerji ayrıca duyurular, basın bültenleri, e-bültenler ve teknoloji, eğlence, tasarruf, yaşam tarzı gibi kategorilerde yer alacak blog sayfası ile gündemden haberdar ederek eğlenceli içerik hizmeti sağlayacak. Web sitesi kullanıcıların erişilebilirliğini arttırabilmek için mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlandı.

Haber Tarihi: 23 Mayıs 2017 Salı 22:13

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    12 Aralık 2018