THY - Ramazan

Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığının Payı Büyüyor

Giderek daha fazla merkezi hale gelen yaşantı biçimimiz, şehirlerin giderek daha büyük metropoller haline dönüşmesine neden oluyor.

20 Mayıs 2017 Cumartesi 22:09
Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığının Payı Büyüyor

Kentleşen yaşam biçiminin daha kolay ve daha konforlu bir şekilde sürdürülebilmesinin çeşitli avantajları bulunuyor. Toplu yaşam alanları için sunulan hizmetlerin daha kolektif ve daha nitelikli olması, devamında daha yüksek standartlara sahip bir yaşamın oluşmasına neden oluyor. Bu durum şehirleşmenin önünün daha fazla açılmasına ve toplu yaşam alanlarının şehirleşmesine ve giderek metropolleşmesine neden oluyor. Bununla birlikte böylesi bir kolektif yaşam biçiminin sürdürülebilmesi için pek çok yan hizmet türünün de nitelikli olarak sunulması ihtiyacı kaçınılmaz olarak ortaya çıkıyor. Bu hizmet alanlarından bir tanesi olan eşya taşımacılığı, giderek daha yüksek binalarda ve daha toplu siteler içerisinde oluşan yaşam alanlarına eşyaların profesyonelce taşınması zorunluluğunu oluşturuyor. Şehirlerarası parça eşya taşıma, bu alanda hizmet veren profesyonel kurumların, maliyetleri daha uygun oranlarla tüketiciye sunmak amacıyla geliştirdikleri bir yeni sistem.

Parsiyel taşımacılık olarak da bilinen bu sistemde, belirli güzergahlara taşınacak birkaç farklı eşyanın gruplaştırılarak, taşıma maliyetlerinin düşürülmesi ve düşen bu maliyetlerinde tüketicilere doğrudan yansıtılmasını kapsıyor. Bu sayede parça eşya taşıma fiyatları düşüyor ve daha çok tercih edilir hale geliyor. Doğrudan bir ev eşyası için var olan ihtiyaçtan daha büyük ve donanımlı araçlar kullanılarak yapılan profesyonel taşımacılık işlemlerinde ortaya çıkan maliyetler doğrudan tüketiciye yansıtılmak zorunda kalındığında, taşıma maliyetleri tüketiciler açısından astronomik rakamlara ulaşabiliyor. Parça eşya taşımacılığının giderek yaygınlaşması sonucunda, taşınma maliyetleri de tüketiciler açısından düşmeye devam ediyor.

Çağımızın dinamik yaşam tarzına uyum sağlayacak şekilde geliştirilen yeni taşımacılık sistemleri sayesinde, oluşan yeni tür ihtiyaçlar da daha profesyonel çözümlerle tanışıyor. Bu anlamda dünya standartlarına yön veren bir sektörel gelişim gösterebilen ülkemizin bu alanda gösterdiği başarı bir tesadüf değil elbette. Oluşan yeni ihtiyaçlara göre yeniden şekillendirilen ve tasarlanan taşımacılık türleri, bu alanda özel keşiflerin de ortaya çıkmasına neden oluyor. Profesyonel ve deneyimli ekiplerin yanı sıra, taşıma sırasında ihtiyaçlara göre yapılandırılmış yeni nesil donanımlar sayesinde sektör benzersiz bir gelişim başarısı göstermeye devam ediyor. Bu alanda öncülük yapan kurumlardan biri olan EGETUR Nakliyat ( http://parcaesyatasima.com.tr ), gelişen dünyanın yeni ve zamanın liderliğindeki dinamizmine eş değer bir çözümsel anlayışa sahip. Tüm gelişmelerin izlenerek bunlara hızlı bir şekilde adapte olabilmek ve bu alana yönelik yeni keşiflerle daha nitelikli bir hizmet sunabilmek, çoğu sektörde karşılaşmayı umduğumuz ancak aynı oranda karşılaşamadığımız bir özellik. Kuruluşun sunduğu hizmetler arasında taşıma konusunda oluşan ihtiyaçlarınıza mutlaka çözüm bulacağınız şekilde geniş bir hizmet sunumu var. Kuruluşun 444 9 069 nolu çağrı merkezi her gün ve her saat olmak üzere hizmet sunuyor ve ihtiyacınız olan hizmetin en iyi ve en profesyonel şekilde karşılanabilmesi için yönlendirici bir yaklaşıma sahipler.

Haber Tarihi: 20 Mayıs 2017 Cumartesi 22:09

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü