Savcı Sayan'dan Kılıçdaroğlu'na olay gönderme: Zikzaklarına yetişemiyorum

Eski CHP’li Savcı Sayan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun İnsansız Hava Araçları ile ilgili çelişkili açıklamalarına göndermede bulundu.

12 Eylül 2017 Salı 16:10
Savcı Sayan'dan Kılıçdaroğlu'na olay gönderme: Zikzaklarına yetişemiyorum

YENİAKİT.COM.TR19 Temmuz 2012 tarihinde yaptığı konuşmada “Arkadaş senin insansız hava aracın yok mu neden kullanmıyorsunuz?” sözleriyle terörle mücadelede İHA’ların kullanılmadığını ifade eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde ise Silahlı İnsansız Hava Araçları ile vurulan teröristlerin öldürülmesinden rahatsız olarak,  “SİHA ile insanları niye vurdun? Öldürülenlerin terörist olduğunu ispat edin” dedi.

ZİKZAKLARINA YETİŞEMİYORUM

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlunun İnsansız Hava Araçları ile ilgili çelişkili açıklamalarını değerlendiren eski CHP’li Savcı Sayan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Büyük devlet adamının zikzaklarına yetişemiyorum. yorumu siz yapın” ifadelerini kullanarak Kılıçdaroğlu’na göndermede bulundu.

 

Haber Tarihi: 12 Eylül 2017 Salı 16:10

YORUM YAZ

  • TcTc5 ay önce
    Sayan gardaşım hiç iman sahibi ile kumandası iplislerin elinde olan bir olurmu. Makamına gelişinden belli değilmi uzaktan kumandalı olacağı. Haklısın, bu tür lanetlilerin şerrinden Yüce Allaha sığınırım. Allah'a emanet olalım inşallah. Amin

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 24.02.2018