Sanatçıların Mehmetçik ziyareti Ferhat Tunç'u kudurttu

Sanatçıların Hatay’a giderek Mehmetçik’e destek vermesi teröristlere olan yakınlığı ikili ile sürekli gündeme gelen Ferhat Tunç’u kudurttu.

15 Şubat 2018 Perşembe 15:36
Sanatçıların Mehmetçik ziyareti Ferhat Tunç'u kudurttu

Afrin'de terör örgütü hedeflerine yönelik Zeytin Dalı Harekâtı hızla sürerken aralarında Erhan Yazıcı, Tamer Karadağlı, Volkan Severcan, Yavuz Bingöl, Erhan Güleryüz, Mustafa Ceceli'nin de  bulunduğu sanatçılar Hatay’a giderek Mehmetçik’e destek verdi.

Türkiye'nin sınırını teröristlerden temizlemek için başlattığı operasyona desteğini açıklayan sanatçılar arasında bulunan Yavuz Bingöl  'Son CIA raporunda PYD'nin PKK'nın Suriye'deki milis gücü olduğu açıkça belirtildi. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği de oydu. Yapılan operasyonu ben şahsen çok meşru görüyorum' dedi. 

Zeytin Dalı Harekatı'na karşı duruşuyla bilinen Ferhat Tunç operasyona destek veren sanatçıların bu onurlu duruşundan rahatsız oldu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Tunç, terör seviciliği yaparak 'Sanatçılık değil savaş sahnesinde figüranlık denir buna. Gerçek sanatçılar savaşın değil, barışın tarafıdırlar. O sınıra savaşı kışkırtmak için değil, barış için gidilmeliydi. Tarih bu utancınızı not eder' ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe 15:36

YORUM YAZ

 • kızılelmakızılelma5 gün önce
  ulan bu devlet barış için neler yapmadı ki bu hainler silahı bıraksın diye devlet ne özverilerde bulundu şunu diyene bak bıçak kemiğe dayandı askerlerimiz vatanmızı müdafaa ederken barış isterler,kansızlar hainler şerefsizler öldürülürken katliam derler,hayırkatli vacip bu teröristlerin
 • abdoabdo5 gün önce
  ne demek tarih bunu not eder. tehditmi ediyorsun y...şak p..çvatan haini hdpkk lı tunç
 • nazım aratnazım arat5 gün önce
  BARIŞ tarafındakiler olarak PKK ve yan sanayı şerefsizlerden bahsediyor ise eger, kendisi de serefsizdir
 • Osmanlı Kadını Osmanlı Kadını 6 gün önce
  Tarihte seni not edecek dicem ama, sen bir HİÇ olduğun için sorun yok! Kıskandın mı yılannnnn! !!!!
 • y dy d6 gün önce
  tarihini bilmeyen cahil cühelaya laf anlatmak deveyi hendekten atlatmaktan daha zordur.bunlar emperyalist güçlerin itleri
 • SerifSerif6 gün önce
  Peki sen hangi gün barış İçin birşey yaptın. Ne zaman pkk veya ötekileri yaptıkları hataları için eleştirdin.
 • ARİF KARAHAN ARİF KARAHAN 6 gün önce
  Bu soysuz takımı barış ve kardeşlik sözüne ihanet etmişlerdir. Hayat felsefeleri ihanet üzerine kurulmuş. Müzikleride kahbeliklerinin üzerine sos oluyor. Teröristi, çapulcusu, hendekçisi, chphdpkkypgdhkpc.. hepsi aynı kubur çukurun parçaları. Bunlara karşı her daim uyanık ve diri olmak vazifemiz olmalıdır. Tüm vatan severlere, TSK mıza ve Afrin kahramanlarına Selamlar.
 • kahramankahraman6 gün önce
  bu ferhat tunç denen adam zaten pkk lı..ve ayrıca kendisi ve sözlerine çokta itibar edilecek biri değil...helal olsun diğer sınıra mehmetimize desteğe giden sanatçılarımıza
 • Yusuf canYusuf can6 gün önce
  Hadi oradan cukur srnu acittimi zeytin dali bir tatfini bu vatan evlaylati senin nadil biri oldugunu biliyor Mehmtcigimiz vurdukca kuduruyor gavurlar daha cokpkk,pyd destekciletinin lesini istiyoruz
 • Bozok Bozok 6 gün önce
  Günde 10 _ 15 askerin kahpece şehit edilmesini desteklemek sana göre barış oluyor.Saddam hardal gazını attığında turkiyeye gelen binlerce insan aTurkiye sahip çıktı. Ben Turkiyede çok sayıda gazeteci ve sanatcıprf. V.s geçinen kimselerin ya Abd yada Aprupalilarca angaje edilerek maas verildiğine inanıyorum. Yoksa kimse bu kadar inatlamemleketine kötülüketmez. 12 eylul oncesinde de bu para isi vardi.Para karsiligi mal satilir vatan namus seref satilmaz.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.02.2018