Samsun Tüyap 3. Tarım Fuarı'nda Agromec markası ilgi odağı oldu

Tüyap Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na katılan ve Samsun'da Fuar'ların gözdesi olan Agromec markasının standı katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

04 Ekim 2017 Çarşamba 14:08
Samsun Tüyap 3. Tarım Fuarı'nda Agromec markası ilgi odağı oldu

Samsun Tüyap 3. Tarım Fuarı’nda Agromec standı ilgi odağı oldu

1 Ekim 2017’de 60.yılını kutlayan Agromec, 4 bin adet ürün çeşitliliğiyle, Samsun Tarım Fuarı 2017’de açtığı standla adından söz ettimeye devam ediyor.

Standında sergilediği, motorlu testereler, elektrikli testereler, motorlu tırpanlar, elektrikli çim biçmeler, benzinli çim biçmeler, koruyucu maskeler, tırpan bıçakları, misinalar, iki zamanlı ve dört zamanlı yağlar, bahçe makasları, budama testereleri, meyva toplama aletleri gibi pek çok ürünle tam not alıyor.Bir şehir ve ülke için üretimin önemli olduğunu ancak markalaşmanın çok daha önemli olduğunu, fuarcılığında markalaşmalarında en etkili faktörlerin başında geldiğini belirten Agromec Yönetim Kurulu  Başkanı Kerem ÖZAL, “Samsun’dan doğan dünya markası olarak fuarlara her zaman destek veriyoruz” dedi.

SAMSUN’DAN DOĞAN DÜNYA MARKASI

Agromec Genel Müdürü Salih Özal, ekipleri ile çok çalıştıklarını, “Samsun’dan doğan global bir marka olarak, 4 bin çeşit ürünümüzle verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz. Agromec olarak fuarları çok önemsiyoruz. 12 yıldır ziyaretçi olarak, yurt içi ve  yurt dışı fuarlara da katılıyoruz. Katılımcı olarak ise, Türkiye’de Düzenlenen Bursa, Konya, Diyarbakır, Ankara,Adana, Çorum Fuarlar’ına direk kendimiz katılıyoruz.Fuarlar tıpkı üniversiteler gibi şehrin gelişimine büyük katkı sağlıyor.Bu yüzden, kendi şehrimiz olan Samsun’da ne fuarı düzenlenirse düzenlensin, sektör ayırt etmeksizin her fuara katılarak ilimize ve halkımızın ekonomisine katkı sağlamaya çalışıyoruz.Bu fuarda da standımıza İlgi oldukça yoğun. Tüm Türkiye ve yurtdışından gelen ziyaretçilere ürünlerimizi tanıtıyoruz.Dünya Markası olma imajımızı bir üst seviyeye taşıma noktasında önemli adımlar atıyoruz. Tüm halkımızı  fuara standımıza bekliyoruz” dedi.

Samsunhaber.org İmtiyaz Sahibi Cevher Eğribel Agromec'i Ziyaret Etti

TÜYAP3.Tarım ve Haycancılık Fuar’ında Agromec Standını ziyaret eden Samsunhaber.org İmtiyaz Sahibi Cevher Eğribel, 4 bin çeşit ürünü ve 3 binden fazla bayisi ile Türkiye ve Dünya’ya Samsun’dan açılacak yeni pencere olarak Samsun’da yerel ekonomiye ve ülke ekonomisine kattıkları katmadeğerlerden dolayı Agromec Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal ve Agromec Genel Müdürü Salih Özal’ı kutluyorum ifadelerini kullandı.

Samsun’da katıldığı fuarlarda adından sıkça söz ettiren AGROMEC standını bu yıl ilk defa ziyaret etme şansını yakaladığını söyleyen Cevher Eğribel, Agromec’in fuarlara verdiği öneme dikkatleri çekerek, “Samsun dışında da fuarlara katılan ve katıldığı fuarlarda açtıkları standlar ile fuarlara verdiği önemi gösteren Agromec hakkında, Fuarlara katıldıkları illerde tanıdığımız iş arkadaşlarımız ve dostlarımız tarafından markalaşma süreci açısından örnek gösterilmesi ve Agromec’in Samsun’dan doğmuş bir marka olduğu bilinmesi bizi gururlandırıyor. İl dışındaki fuarlarını Samsun Haberlerin‘den takip ettiğimiz Agromec’in başarılarının devamını temenni ediyorum .” ifadelerini kullandı. Samsun'da TÜYAP'ın düzenlediği Tarım ve Hayvancılık Fuar'ını ziyaret eden vatandaşların Agromec standına gösterdikleri ilgiyi dile getiren Cevher Eğribel, " Agromec yönetim kurulunun Fuarlara katılmadan önceki hazırlık döneminde yaptıkları çalışmalar meyvesini veriyor. Katıldıkları Fuar'ların reklam organizasyonları dışında kendi bütçeleri ile yaptıkları reklamların etkisini hep beraber burada izliyoruz. " dedi.

Haber Tarihi: 04 Ekim 2017 Çarşamba 14:08

YORUM YAZ

  • Bayram kokBayram kok4 ay önce
    Argomec ne ya türkçe kelime yokmuydu bu ne bicim is saçma

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 25.02.2018