Saadet Partisi'nden Abdullah Gül açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP'liDeniz Baykal'ın "Abdullah Gül'ün yüzde 49'un adayı olabileceği" yönündeki açıklamasına ilişkin konuştu.

03 Mayıs 2017 Çarşamba 18:25
Saadet Partisi'nden Abdullah Gül açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, 16 Nisan'da yapılan anayasa değişikliği halk oylamasına değinerek, anayasaların mutabakat metinleri olduğunu söyledi.

ABDULLAH GÜL SORUSU

Deniz Baykal'ın "Abdullah Gül'ün yüzde 49'un adayı olabileceği" yönündeki açıklamasına ilişkin değerlendirmesi sorulan Karamollaoğlu, şu yanıtı verdi:

"HAYIRLI OLSUN"

"Bizde 'doğmamış çocuğa don biçilmez' derler. Henüz o noktaya gelmedik, zamanı geldiğinde bu meseleler elbette görüşülür. Sayın Gül'ün de, Sayın Baykal'ın da geçmişte Türkiye'nin yönetim kadrolarında yer almış önemli siyasi şahsiyetler olduğunu düşünerek, saygı duyuyorum. Ama her dediklerine de her noktada 'tamamdır' dememiz mümkün değil. Herkes bir arayışın içinde, 'hayırlı olsun' diyoruz."

Haber Tarihi: 03 Mayıs 2017 Çarşamba 18:25

YORUM YAZ

 • AkifAkif10 ay önce
  Istemem yan cebime koy,ulkeyi batinin kucaginda tutmak icin her turlu firildakligi yapariz diyorsunuz....Allah sizleri ve sizinle ayni safta olanlari meclise gielerini nasip etmesin ve kalplerinize gore versin......
 • mlymmlym10 ay önce
  Bugüne kadar hep bize bizden olanlar vurdu, ama bu işin Ahireti var!.
 • GayseriliGayserili10 ay önce
  Hayatiniz bitmis ne arayisi bunaklar cekilin koseninize
 • tomtomtummytomtomtummy10 ay önce
  Adam Recep Tayyip Erdogan olmasin da alternatiflere bakariz manasinda ifade de bulunmus. cok sasirmamak lazim.
 • Deli dumrulDeli dumrul10 ay önce
  Ver Mehter veteriner!
 • tomtomtummytomtomtummy10 ay önce
  Yalniz sen donun kumasi konusunda zaten kararini vererek niyetini belli etmissin.
 • MertMert10 ay önce
  Tipe bak. Bildigin cizgi filmdeki Temel Reis. Saadete ne oldu boyle. Feto mu ele gecirdi nedir? Hep Ak partiye inadina muhalefet adamlar cikiyor.
 • elemelem10 ay önce
  bilge insan güzel insan rabbim yar ve yardımcın olsun.. rabbim makam ve mevki delisi olup ayağı kayanlardan eylemesin...
 • abdoabdo10 ay önce
  fırsatçı bunlar. yan cebime koy cinsleri
 • KanuniKanuni10 ay önce
  "Bu partiye sırtını dönüpte iflah olan çıkmadı " dedi reis. Ortadaki tabakta bulunan güzel bir yemek. İstiyen istediği kadar yiyebilir.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018