Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu eleştirdiği YHT'ye bindi

Daha önce yüksek hızlı trene ne gerek var diyen Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu, YHT'ye binerek Ankara'dan İzmit'e gitti.

13 Mayıs 2017 Cumartesi 19:51
Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu eleştirdiği YHT'ye bindi

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Milli Gençlik Vakfı'nın İsmetpaşa Stadyumu'nda düzenlediği Fetih ve Gençlik Şöleni'ne katılmak için Ankara'dan yüksek hızlı trenle İzmit'e gitti.

"EKONOMİK ŞARTLAR DEĞİŞMELİ"

Karamollaoğlu, Fetih ve Gençlik Şöleni ile ilgili olarak ise, "İnşallah bu fetih kutlamaları daha uzun bir zaman devam eder ve inşallah Türkiye'de bu ruhun hakim olmasıyla Türkiye'de siyasi hava da, sosyolojik hava ve ekonomik şartlar da bütünüyle değişir. Artık yeni bir fetih gerçekleştirmiş oluruz zaman içinde diye düşünüyorum" diye konuştu.

"HIZLI TRENLER BİZİ GÜÇLENDİRMEZ"

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Temel Karamollaoğlu bir açıklamasında; "Ekonomide güç olmadan bir takım rakamsal değerlerin yükselmesini güçlenme vesilesi göremeyiz. Bu milleti aldatmak olur. Güç sizin doğrudan doğruya kullanabileceğiniz bir vasıtadır. Yolla, köprülerle güçlü olunmaz, yüksek binalar bize güç katmaz. Hızlı trenler bizi güçlendirmez." demişti.

Haber Tarihi: 13 Mayıs 2017 Cumartesi 19:51

YORUM YAZ

  • Dadaş25Dadaş2510 ay önce
    Temel Karamollaoğlu Beyfendi.Hızlı tren niye yapıldı,ne gereği vardır gibi açıklamalarda bulunmuyor.Yıllar önce Rahmetli Erbakan Hocamızın dediği gibi ağır sanayınin önemini vurguluyor.Bende eleştiride bulunan kardeşlerime soruyorum.Hızlı tren fabrikamız olsa kendi trenlerimizi %100 milli imkanlarla üretsek hem kendimiz kullansak hemde diğer ülkelere satsak iyi olmaz mı?Bu Cennet Vatanımız artık domates,biber satarak değil,ağır sanayiye yönelerek büyüyecektir.InşaAllah

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018