Lavrov'dan küstah PYD açıklaması

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Moskova'nın terör örgütü PYD'nin Suriye barış sürecine katılmasını desteklemeye devam ettiğini açıkladı.

13 Şubat 2018 Salı 14:48
Lavrov'dan küstah PYD açıklaması

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Suriye ile ilgili çok kritik açıklamalarda bulundu. Lavrov, Suriye’deki barış sürecine ilişkin yaptığı küstah açıklamada, “PYD’nin barış sürecine dahil olmasından yanayız” ifadelerini kullandı.

Rusya daha önce Soçi Zirvesi’ne terör örgütü PYD’nin katılacağını açıklamış ve Ankara-Moskova hattında ciddi bir krize sebep olmuştu. Fakat geçtiğimiz ay yapılan toplantıda PYD masaya oturmamıştı.

Haber Tarihi: 13 Şubat 2018 Salı 14:48

YORUM YAZ

 • pınardemirpınardemir5 gün önce
  yine beynin sulandı papates kafa
 • zafer56zafer565 gün önce
  Cenab-ı Allah tonunuzun belasını versin.Neslininz çoğalmıyor ve yok olmaya mahkumsunuz.Bir ABD bir Rusya kullanıyor.Aynı terör örgütünü ama unutmayın.Haklı olan her zaman kazanacak ve bu belayı size rağmen defedeceğiz
 • HasanHasan5 gün önce
  Türkiye hariç diğer tüm ülkelerin politikaları belirsiz nezaman ne yapacakları kimle işbirliği yapacaklalar belli olmuyor çok kaypakca davranıyorlar. şu an en büyük sorun bu aslında. anlık politika değişikliği yapabiliyorlar sözlerinde durmuyorlar ne yapacakları öngörülmüyor.Türkiyenin ne istediği ne istemediği çok net ortada diğer tüm ülkeler yapılanmalar çok kaypak. bu yüzden çok dikkatli olmak lazım.
 • tuğrul tuğrul 5 gün önce
  Yok yahu bu a.Q kalleşlerinden adam olmaz olmaz. Bu domuz oğlu domuzları da cehenneme yolcu etmek dinimizin emridir.
 • ??????5 gün önce
  Cemil bey Derin siyaseti siz anlayamazsınız. Rusya ya yanaş ABD zor duruma düşsün Abdye yanaş Rusya zorduruma düşsün. Bak ne oldu Barzoşun Kürdistanı ne oldu Türkiye elini bile sürmedi Derin siyasetle ayarı verdi. Ana muhalefet ve küçük parti seçmenleri anlayamaz bu siyaseti onlar uşaklık dönemi eseri çünkü. Ayrıca Rusyaya güven olmayacağını Cahil Milli ittifak düşmanları hariç herkes biliyor. MHP-AKP-BBP milli ittifakını boş sözlerler sol laik kafa bile yıkamamış sen hiç uğraşma cemil bey.
 • kemalkemal5 gün önce
  RUS lardan fahişeliğe devam.
 • zsertzsert5 gün önce
  cemil .... git.
 • vatan sever vatan sever 5 gün önce
  Bizrusya yahiç birzamangüvenmiyoruzsinsitehlike bunların her hareketi ni dikkatletakip ediyoruz.
 • Coşkun atakCoşkun atak5 gün önce
  KARDEŞİM HERKES YANLIŞ DERKEN ŞAPKAMIZI ÖNÜMÜZE KOMAMIZ LAZIM GİBİ GELİYOR BANA..
 • SeyyahSeyyah5 gün önce
  Gavurdan ne beklenir ki
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 18.02.2018