Rusya'dan flaş terör örgütü YPG açıklaması

Rusya, PKK'nın Suriye kolu YPG ile ortak üs kurulacağı iddialarını yalanladı.

20 Mart 2017 Pazartesi 19:39
Rusya'dan flaş terör örgütü YPG açıklaması

Rusya, terör örgütü YPG ile yapılan anlaşma çerçevesinde Suriye Afrin'de üs kurulacağına dair iddiaları yalanladı. Açıklama Rus Savunma Bakanlığı tarafından yapıldı.

Bakanlık, YPG'li teröristlerin eğitimi için Afrin'de askeri üs kurulacağına ilişkin bilgilerin doğruyu yansıtmadığını vurguladı.

Rusya'nın terör örgütü YPG ile anlaşmasına Ankara'dan ilk cevap

Uluslararası ajanslar ‘acil’ koduyla duyurdu! Rusya’dan beklenmedik hamle!

Haber Tarihi: 20 Mart 2017 Pazartesi 19:39
 • TufanTufan8 ay önce
  Yalanlasa ne olur! YPG kime zırhlı araç sağlıyor. YPG kimin bayrağını göndere çekiyor. İnanalım mı. Salak değiliz.
 • Hkn...Hkn...8 ay önce
  Afrin başımıza bela olmadan öso ile alıp Suriyeli mültecileri yerleştirelim...
 • Keyfi kararlarla,Keyfi kararlarla,8 ay önce
  Suriye politikamızı çıkamaza sokanlar, şimdi de tüm yetkileri tek elde toplayıp meclisi işlevsiz hale getirmek istiyorlar. Bu millet buna izin vermez.
 • Ruslar,Ruslar,8 ay önce
  Ateşkes İzleme Merkezi kuruyoruz demişler. Maalesef diplomatik bir kılıfla teyit etmişler. Bundan sonra bir operasyon bizim için mümkün değil.
 • Dürüst olunDürüst olun8 ay önce
  Türkiye şayet millet ve devlet olarak ABD den gerekli tecrübeyi edinemediyse bu yalanı yer. ABD ne yapar herturlu pisligi yapar inkar eder yine yapar. Resmiyete dokmez fiilen yinede yapar. PKK ya silah ı kim veriyor ABD ispatlayabilirmisin hayır ispatlasan ne yapacaksın hic. Aynısı Rusya icinde gecerlidir yapmak istedigini yapar sonra inkar eder yine yapar fiili yapar resmen bisey bulamassın. Adamların askerleri pyd ypg armasi ile savasiyor ne yapabiliyorsun hic. Resmimi degil adam armayi takiyor geciyor. Yani bu haberi yalanlamasi kadar buyuk yalan yoktur. He bizde bunu yiyecek (hemde bile bile cunki siyasi politik ve ekonomik konjektur bunu gerektiriyor) kimse yok mu ? :)))))) sesli güldüm

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.11.2017