RTÜK’e Adan Oktar şikayeti yağdı

Vatandaşlar, kamuoyunda “Adnan Hoca” olarak bilinen Adnan Oktar’ın dini içerikli olduğunu iddia ettiği programlarına yönelik RTÜK’ü şikayet yağmuruna tuttu.

20 Ocak 2018 Cumartesi 04:02
RTÜK’e Adan Oktar şikayeti yağdı

Sadece son 2.5 aylık dönemde toplam 444 “Adnan Oktar” şikayeti alan Üst Kurul ise, söz konusu yayınların A9 isimli televizyon kanalından değil, kurumun denetim alanı dışında kalan YouTube ve sosyal medya üzerinden yapıldığını tespit etti. Ayrıca vatandaşlar, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) ve Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) üzerinden de 22 kez Adnan Oktar’ın programlarından rahatsızlıklarını aktardı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Ocak 2018 Cumartesi 04:02

YORUM YAZ

 • Egemen S.Egemen S.1 yıl önce
  Gayri meşru bu kanalın fetönün bir uzantısı olduğuna inanıyorum.
 • YaşarYaşar1 yıl önce
  Böyle çirkin bir olayı yapıp ve sonra bi z İslam dinini tanıtıyoruz halk dilindevaaz veriyoruz demek. İslamı ve peygamber i kötüleyen ebucehil ve torunlarının işidir.
 • ihsanihsan1 yıl önce
  rtük o teşhirci kanalı kapamalı
 • mehmet şahinmehmet şahin1 yıl önce
  hesap günü ne olaçak adnan efendi
 • HsynHsyn1 yıl önce
  Bu hükümet bu programları ısrarla neden engellemiyor neden insanları sapkınlığa sürüklüyor? Yüce dinimize dil uzatana laf söyleyen hükümet, bu tür programlara Türk aile yapısını çökerten sapkınlığa iten bu tür progamlara neden engel olmuyor ? Önçe içimizi düzeltelim dışarısı kolay
 • Ozcyr54Ozcyr541 yıl önce
  Kapatın bu adamın kanalını milleti sapikliga teşvik ediyor
 • Ahmet Faruk ÇarıkcıoğluAhmet Faruk Çarıkcıoğlu1 yıl önce
  Adnan Oktar denilen sapığı izlemiyorum. Fakat müslüman bir ülkede böyle sapıklıklara müsade edilmemeli. Adam resmen İslamiyetle alay ediyor.
 • Vatan dinim ve milletimVatan dinim ve milletim1 yıl önce
  Genc kizlar uzerinden yapilan ve milletimizi sozde ilerici olmakla fitne fesat sokan ikinci bir feto vakasi!Mudehale edilmeli!
 • Dert din miDert din mi1 yıl önce
  Adam 20 yıldır yayında uyu millet uyu seyretmek hoşunuza gidiyor sesimiz çıkmıyor

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Nisan 2019