Roman Abramovich, Türk takımını talip oldu

Maddi olarak zor zamanlar geçiren Karşıyaka'ya dünyanın sayılı zenginlerinden Abramovich talip oldu!

10 Kasım 2017 Cuma 16:40
Roman Abramovich, Türk takımını talip oldu

Geçtiğimiz haftalarda borçları nedeniyle puan silinme hatta küme düşme tehlikesi ile yüz yüze gelip, büyük taraftarının sayesinde bu durumdan kurtulan Karşıyaka'ya dünyanın sayılı zenginlerinden Roman Abramovich talip oldu!

Son yıllarda Türkiye'ye yatırım yapma isteği en yüksek seviyede olan Rus dolar milyarderi Roman Abramovich yakın zamanda Muğla'nın Karaca mahallesine 500 metre yakınındaki Karaca Adasına da talip olmuş , adanın sit alanından çıkması için 35 milyon dolardan fazla teklif etmişti.
 
Reddedilmesi zor teklif

İngiltere Premier Ligi takımlarından Chelsea'nin de sahibi olan Roman Abramovich, Türkiye'nin en iyi taraftar gruplarından birine sahip İzmir temsilcisi Karşıyaka'ya talip oldu!
 
Taraftarın borçları ödemesi ve takımı sahiplenmesine rağmen maddi sıkıntılardan bir türlü kurtulamayan Karşıyaka kulübüne Rus dolar milyarderi Roman Abramovich'in geri çevrilmesi zor bir teklif yaptığı iddia edilip, bu konuda ısrarcı olduğu söylenmekte. (Finansgundem)

Haber Tarihi: 10 Kasım 2017 Cuma 16:40

YORUM YAZ

  • Mustafa yıldırımMustafa yıldırım3 ay önce
    Adama Önceki donemde yatırım yaptırmadılar.yunanistana gitti.ne sit kalkar ne takım satılır.Egedeki yunan adalarındasit var mı.neden bizde var ordayok??

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 22.02.2018