Yeni Akit - M&S Asistans

Rıdvan Dilmen'den 'Lukas Podolski' gafı

Galatasaray forması giyen Podolski'nin milli takımı bırakma kararını unutan Rıdvan Dilmen'in, "Podolski Almanya Milli Takımı için kendini hazırlıyor" demesi sosyal medyada eleştiri aldı.

19 Mart 2017 Pazar 10:19
Rıdvan Dilmen'den 'Lukas Podolski' gafı

Rıdvan Dilmen, Trabzonspor-Galatasaray maçının değerlendirilmesini yaparken gafa imza attı ve sosyal medyada eleştirildi.

NTV Spor yorumcusu Dilmen, Galatasaray'ın kötü futbol oynadığını vurgularken sarı-kırmızılıların Alman yıldızı Podolski için "Japonya öncesi burada idman yapıyor. Zaten Alman Milli Takımı için de diri kalmaya çalışıyor" dedi.

"Gaf mı, evet gaf
"
Lusak Podolski'nin Alman Milli Takımı'nı bıraktığını unutan Dilmen'e sosyal medya üzerinden eleştiriler yapıldı. Verilen reklam arasının ardından yapılan eleştirilerden haberdar olduğunu söyleyen Dilmen, "Ben televizyondaki alt yazıda 'Podolski 2 maç çağrıldı' diye okudum. Gaf mı, Evet gaf. Ama demek ki çok izleniyoruz" diyerek kendini savundu.

  • Bilindiği üzere milli takıma veda ettiğini açıklayan Podolski, 22 Mart 2017'd İngiltere ile oynanacak hazırlık maçında milli formayı son kez giyecek. 129 kez milli formayı giyme başarısı gösteren Alman yıldız 48 gol kaydetti.Haber Tarihi: 19 Mart 2017 Pazar 10:19

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü