Seçim 2019 Sayfası

Rektör Alma’dan "Iğdır’ın Kurtuluş Günü" mesajı

Iğdır’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıldönümünü nedeniyle, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma bir kutlama mesajı yayınladı.

13 Kasım 2017 Pazartesi 17:41
Rektör Alma’dan "Iğdır’ın Kurtuluş Günü" mesajı

Rektör Alma mesajında, “Ülkemizin en doğu noktası ve üç ülkeye sınır olan Iğdır’ın hürriyete kavuştuğu bugün, Iğdır halkının vatan sevgisi, bağımsızlık tutkusu ve cesaretiyle düşmana karşı mücadele ederek bayrağımızı göklere çekmiş ve milletimizin bağımsızlığından asla vazgeçmeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir. Bundan sonra bizlere düşen görev ise Cumhuriyetimizin değerlerini, millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak, ülkemizi ve şehrimizi daha çağdaş ve mutlu yarınlara taşımaktır. Bu duygu ve düşüncelerle değerli Iğdır halkının düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıldönümünü kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bağımsızlığımızı borçlu olduğumuz aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Kasım 2017 Pazartesi 17:41

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Nisan 2019