Seçim 2019 Sayfası

Recep, Tayyip, Erdoğan kardeşler artık hayatta değil

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adının verildiği Recep, Tayyip, Erdoğan kardeşler İdlib'de meydana gelen hava saldırısında hayatlarını kaybetti.

04 Kasım 2017 Cumartesi 21:30
Recep, Tayyip, Erdoğan kardeşler artık hayatta değil

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2012 yılında Başbakan iken Şanlıurfa'da ziyaret ettiği çadır kentte fotoğraf çektirdiği üçüz bebekler Recep, Tayyip ve Erdoğan İdlib'de hayatını kaybetti.

RUS BOMBARDIMINDA ÖLDÜLER

İdlib'in güneyindeki Kefer Secne bölgesinde Rus uçaklarının misket bombalı saldırısının hedefi olan bebekler hayatlarını kaybettiler. İSİMLERİNİ ERDOĞAN'DAN ALMIŞLARDI

Suriye'de başlayan savaşın ikinci yılında Türkiye'ye sığınan ve Şanlıurfa'daki çadır kente yerleştirilen Suriyeli aile burada doğan üçüz bebeklerine Recep, Tayyip, Erdoğan adını vermişti. Cumhrubaşkanı Erdoğan da bebekler doğduktan kısa bir süre sonra bu aileye ziyarette bulunmuş ve bebeklerle bu pozu vermişti:

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 04 Kasım 2017 Cumartesi 21:30

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Nisan 2019