Pruva 34 projesinde 60 ay sıfır faiz ile teslimler Haziran 2018'de

'Pruva 34' İstanbul'un en gözde semtlerinden biri olan Bakırköy'de yükseliyor.

Marmara Denizi'n karşısında İstanbul'un en değerli lokasyonlarından biri olan Bakırköy'de 'Pruva 34' projesi Doğa Madencilik tarafından inşa ediliyor.

'Pruva 34' projesini çok özel bir lokasyonda 62 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirdiklerini vurgulayan Doğa Madencilik Yönetim Kurumu Üyesi İlyas Ayvacı, '' Şehrin merkezinde mavi ve yeşilin iç içe olduğu bir yaşam vaat ediyoruz'' dedi.

Dünyanın bir numaralı markalarıyla teslim

Dairelerin iç dekorasyonu hakkında bilgi veren İlyas Ayvacı, şöyle devam etti: Güvenli, Konforlu ve lüks yaşam alanları sunduğumuz Pruva 34'de yer alan dairelerimiz İtalyan mutfak dolapları ile dünyanın 1 numarası ABD üretimi SubZero buzdolabı, Gaggenau markalı çamaşır ve kurutma makinası ile Haziran 2018'de teslim olacak.

Daire fiyatları 1 milyon 292 bin Tl'den başlıyor...

16 ve 17 katlı 7 blokta toplam 239 adet daire bulunuyor. 'Pruva Aparts' bloğunda ise 1+1 ve 2+1 toplamda 168 home-ofis mevcut. Projede yer alan dairelerin fiyatları 1 milyon 292 bin Tl'den başlıyor.

Islak hacimlerde ithal mermer kaplama

Akıllı ev ve özel iklimlendirme sistemlerine sahip hem modern, hem fonsiyonel malzeme seçimleri 'Pruva 34'de uluslararası ödüllü markalardan Villeroy & Boch vitrifiy, Dornbracht bataryalar ve tüm ıslak hacimlerde ithal mermer kaplama kullanıldı.

Pruva 34, Ataköy Marina'ya 1 kilometre, E-5'e 3 kilometre, Avrasya Tüneli'ne 6 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 8 kilometre mesafede konumlanıyor.