Yeni Akit - M&S Asistans

Potuk'un büyük hayal kırıklığı!

Sarı-Lacivertliler’in Lens’le birlikte son dönemdeki en formda isimlerinden biri olan Alper Potuk, yine A Milli Takım kadrosunda kendisini göremedi ve büyük hayal kırıklığı yaşadı.

19 Mart 2017 Pazar 11:31
Potuk'un büyük hayal kırıklığı!

Sarı-Lacivertliler’in Lens’le birlikte son dönemdeki en formda isimlerinden biri olan Alper Potuk, yine A Milli Takım kadrosunda kendisini göremedi ve büyük hayal kırıklığı yaşadı. Milli Takımlar Futbol Direktörü Fatih Terim’in son olarak Euro 2016 geniş kadrosuna çağırıp, Fransa’ya giden takıma almadığı Alper’in, büyük şaşkınlık yaşadığı öğrenildi. Fenerbahçe camiasının da, Alper’in kadroya alınmaması nedeniyle tepkili oldukları bildirildi. 

En çok oyuncu Fenerbahçe’den

A Milli Takımımız’ın 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri I Grubu’nda 24 Mart’ta Finlandiya ile oynayacağı maçın ve 27 Mart’ta Moldova ile yapacağı özel karşılaşmanın aday kadrosu açıklandı. Fenerbahçe, 4 futbolcusuyla Ay-Yıldızlılar’a en çok oyuncu veren kulüp oldu. Sarı-Lacivertliler’den Şener Özbayraklı, Mehmet Topal, İsmail Köybaşı ve Volkan Şen takımda yer aldı. Ayrıca Kjaer (Danimarka), Srktel (Slovakya), Lens (Hollanda) ve Sow (Senegal) da milli takıma çağrılan diğer isimler oldu. 

Haber Tarihi: 19 Mart 2017 Pazar 11:31

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü