Portakal isyanda! Türkiye'nin sorunu muhalefet...

Fox TV ekranlarında yayınlanan ana haber bültenini sunan Fatih Portakal canlı yayında isyan etti. Türkiye'de sorunun Erdoğan'da değil muhalefette olduğunu söyleyen Portakal, 15 yıldır muhalefetin lider çıkartamadığını belirtti.

07 Eylül 2017 Perşembe 11:09
Portakal isyanda! Türkiye'nin sorunu muhalefet...

Ekmeleddin'e oy ver denildi verildi. Selahattin Demirtaş'a oy ver denildi verildi. Şimdi de Meral Akşener'i dayatıyorlar. İşte başkalarına koyun diyenlerin zavallılığı!

Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Türkiye'nin kaderiyle AK Parti'nin kaderi bütünleşmiştir." sözlerini yorumladı.

"SORUN MUHALEFETTE"

Erdoğan'ın vazgeçilmez olmadığını ifade eden Fatih Portakal, Türkiye'deki asıl sorunun muhalefette olduğunu söyledi.

"15 YILDIR LİDER ÇIKARTAMADILAR"

Muhalefetin 15 yıldır bir lider çıkartamadığını söyleyen Portakal, "Sorun Erdoğan'da değil, sorun muhalefetin lider çıkartamamasında." diye konuştu.

Fatih Portakal, şunları söyledi: "Sayın Cumhurbaşkanı siz vazgeçilmez değilsiniz. Siz de fanisiniz. Bugün varsınız yarın yoksunuz. Türkiye sadece ve sadece size muhtaç değil. İşte burada en önemli sorun ne biliyor musunuz? Muhalefet! 15 yıldır muhalefet.. Bırakın 15 yılı, 2010 yılından beri diyelim..  Doğru dürüst bir siyasetçi, lider dahi çıkartamadı diğer partiler. Ve sorun Erdoğan'da değil. Sorun muhalefetin lider çıkartamamasında."

Haber Tarihi: 07 Eylül 2017 Perşembe 11:09

YORUM YAZ

  • HakHak5 ay önce
    Çatla zavallıistesenizde erdoğan gibi birini bulamazsınız hem yapılanlardan faydalaniyorsunuz hemde begenmiyorsunuz. Senin gibilerinin rahatsızlığini ben biliyorum siz başkalrinında sizin gibi refah bir şekilde yaşamasından anadolu insanının haķķı olan yaşama kavuşmasınddan rahatsızsıniz onun için çatla devir değişti Allah size fırsat vermesin Cumhurbaşkaninın adıni ağzına alırken daha dikkatli ol..

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.02.2018