PKK'ya şok: Mehmetçik buldu ve imha etti!

Terör örgütü PKK'nın kış üstlenmesi için, 7 ayrı sığınak ve 1 depo içerisinde, çok sayıda gıda ve yaşam malzemesi bulunarak imha edildi.

16 Eylül 2017 Cumartesi 17:51
PKK'ya şok: Mehmetçik buldu ve imha etti!

Tunceli Valiliği, Nazimiye İlçesi kırsal kesiminde bulunan 7 ton gıda ve yaşam malzemeleriyle ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada, 13 Eylül 2017 tarihinde İl Jandarma Komutanlığı tarafından Nazımiye ilçesi kırsal kesiminde operasyon başlatıldığı hatırlatılırken şöyle denildi:

"Operasyon kapsamında, 5 Eylül 2017 Tarihinde yapılan arama/tarama faaliyetlerinde 7 sığınak ve 1 depoda; 500 kilo un, 100 kilo toz şeker, 50 litre sıvı yağ, 50 kilo makarna, 20 kilo katı yağ, 50 kilo kuruyemiş, 40 kilo zeytin, 20 kilo mısır, 80 kilo turşu, 300 paket hazır çorba, 5 adet büyük akü, 100 metre elektrik kablosu, 100 metre branda, 100 metre naylon, 300 litrelik su tankı, 6 adet soba, ve çok miktarda yaşamsal malzeme, örgütsel doküman ele geçirilmiştir. Ele geçirilen malzemeler Cumhuriyet Başsavcılığımızın talimatıyla bulunduğu yerde imha edilmiştir."

Haber Tarihi: 16 Eylül 2017 Cumartesi 17:51
 • Salih ÇakırSalih Çakır3 gün önce
  Keşke bekleyip gözetleyiptekışın mağarayı başlarınayıksalardı .Adamlaryinesağkalmışlar. Amayinede çokiyi
 • Alparslan1071Alparslan10713 gün önce
  Kış yapılanmasında dışkılarını yerler artık...
 • Alim Alim 4 gün önce
  Keşke zehirleyip bıraksaydınız:-))
 • GuneyGuney4 gün önce
  Misafir için kuru yemişte var
 • DadasDadas4 gün önce
  Imha edilecegine ihtiyac sahiplerine dagitilsa daha munasip olur diye dusunuyorum. Nihayette gida malzemesi.
 • vatansevervatansever4 gün önce
  branda soba makarna tank bunları neden imha ediyorsunuz. Dağıtım kardeşim fakir insanlara. Tamam anladık diğerleri zehirli olabilir ama bunların olmazki
 • SözügüzelSözügüzel4 gün önce
  Lağım fareleri gibi yerin altınada yaşıyorlarkefereler. Yerin üstünde size yaşama hakkı yok
 • AA4 gün önce
  Bu terüslerdemi piknideydi yanlişlık olmaşdır CHP ler duymasın kahırlarından ğeberilerde askerlerimiz omlarında adam diye çenazelerini taşımasınlar lan bu CHP islmam ve vatan düşmanı
 • Gultekin anadoluGultekin anadolu4 gün önce
  Yigit düştüğü yerden kalkar bumillet düştüğü yerden kalkacaktır.Birtek kalmayıncaya kadar teker teker inlerine girile ve bir kişi kalmayıcayakadar mucadele edile.Kahraman askerlerimize basârılar dilerim.