PKK'lı teröristler Almanya'yı karıştırdı

Sosyal Demokrat Partinin Hamburg eyalet teşkilatını basan PKK yandaşları, polis zoruyla dışarı çıkarıldı. Binanın balkonunda terör örgütü PYD/PKK paçavralarını açan eylemcilerin, havai fişek yaktıkları kaydedildi.

13 Şubat 2018 Salı 17:58
PKK'lı teröristler Almanya'yı karıştırdı

Almanya'da Sosyal Demokrat Partinin (SPD) Hamburg eyalet teşkilatı, terör örgütü PYD/PKK yandaşları ve Alman sol gruplara mensup kişilerce basıldı.

Alman medyası, yerel saat ile 16.30'da SPD'nin Hamburg teşkilatı binası olan Kurt Schumacher Haus'a gelen terör örgütü PKK yandaşlarının, binaya girerek bir süre eylem yaptığını yazdı.

BALKONA PAÇAVRALARINI ASTILAR

Eylemcilerin Türkiye'nin Zeytin Dalı Harekatı aleyhine sloganlar attıkları ve harekatta Alman silah ve teçhizatlarının kullanılmasını eleştirdikleri belirtildi. Binanın balkonunda terör örgütü PYD/PKK paçavralarını açan eylemcilerin, havai fişek yaktıkları kaydedildi.

Alman çevik kuvvet polisinin müdahalesiyle binayı boşaltan PYD/PKK yandaşlarından ikisinin gözaltına alındığı, diğer 4 eylemci hakkında da suç duyurusunda bulunulduğu kaydedildi.

Haber Tarihi: 13 Şubat 2018 Salı 17:58

YORUM YAZ

 • OğuzsoyluOğuzsoylu9 ay önce
  Balkonu bırak yakında Bundestag(Meclise)bayrak direğine asarlarsa hiç Şaşmam.
 • zehrazehra9 ay önce
  Hey masallah, hey masallah:o))) Hiiic cekinmeyin, tepkinizi günden güne artirin, polis molis takmayin, yediginiz kaba pislemeye devam edin, Almanlar sizi, siz de Almanlari sonuna kadar hak ediyorsunuz.
 • ssseeessseee9 ay önce
  OOOOOOO ALMANYA SIZE YAKISIYOR ETME BULMA DÜNYASI DAHA BU IYI GÜNLERINIZ BIRAZ DAHA ISTIMAS GECIN SIZI ALMANYADAN KOVAR BUNLAR ONA GÖRE DÜNYADA EN SAF IYI NIYETLI ALMANYANIN GERCEK DOSTU TÜRK MILLETI BIZ BÖYLE SAF TEMIZ BIR MILLETIZ ISTE MENSUBU OLDUGUM MILLETIMLE NE KADAR ÖVÜNSEM AZDIR
 • GürkanGürkan9 ay önce
  Allahın tokadı işte...Ne halt yiyosanız orda yiyin.Orası eyaletle yöhetilen bir devlet.Orada kurun devletinizi:) Mesela bavyera olabilir.Allah bilendir....:)
 • Osmanlı Kadını Osmanlı Kadını 9 ay önce
  Çok güzel yakın yıkın ateşe verin :) Olmadı kendinizle birlikte yakın ki daha etkili olur:))))
 • Osmanlı Kadını Osmanlı Kadını 9 ay önce
  Çok güzel yakın yıkın ateşe verin :) Olmadı kendinizle birlikte yakın ki daha etkili olur:))))
 • mert memet mert memet 9 ay önce
  bunlar iyi günleriniz o hain köpekler yediği kaba etmeyi çok iyi bilirler almanlar sizi öyle ısıracaklar ki TÜRKİYE ye para ile bile satamayacaksınız
 • Ömer halis Ömer halis 9 ay önce
  Türkiyenin avrupayla natoyla işi olmasın bunlar Türkiye'nin baş düşmanları.natonunda amerikanında Avrupanında canı cehenneme .Türkiyenin gerçek dostlarıyla iş birliği yapması gerek azda olsa dostlarımız var.amerika ve Avrupa ile dost olmaktansa Rusya Çin İran ile işbirliği içinde olmak daha iyi olur
 • abdoabdo9 ay önce
  beter ol almanya. pkk kargalarını besleyinde oysunlar gözlerinizi. yarında sizi kovar o pkk lılar almanyadan ülkenize sahip çıkarlar merak etmeyin.
 • Allahın bir kulu Allahın bir kulu 9 ay önce
  Allah daha beter etsin.

Günün Karikatürü

20 Kasım 2018