PKK, Fırat Kalkanı alanına saldırıyor

Terör örgütü PKK'nın Suriye kolu YPG işgal altında tutuğu Afrin'den Fırat Kalkanı ile özgürleştirilen Azez ile Mare hattına saldırıyor.

20 Haziran 2017 Salı 01:46
PKK, Fırat Kalkanı alanına saldırıyor

YENİAKİT.COM.TR - Terör örgütü PKK/YPG'nin işgal altında tutuğu Afrin'den Fırat kalkanı operasyonu ile özgürleştirilen bölgelere saldırılarını sürdürüyor.  

Terör örgütü Azez ile Mare hattı üzerindeki bölgeye saldırı başlattı. Saldırıya Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) destekli muhalifler cevap veriyor.  

Kaynak: www.yeniakit.com.tr 

 

 

Haber Tarihi: 20 Haziran 2017 Salı 01:46
 • İlkrrİlkrr2 ay önce
  Cumhurbaskanimiz Recep Tayyip Erdoğan sayesinde Türkiye güçlendi artik .Halkiımızı eski iktidarlar dış güçlerle bir olup yemişler bir mermi dahi uretememisiz Kıbrıs harekatında teftis esnasında komutan sormuş alt rütbeye depoda bordürü silah var fakat askerin kullanacak silah yok elinde demiş bu silahlar burda ne işi var askerlere versrnize demiş astsubaya efendim bu silahları kullanacak mermi elimizde yok Amerika'dan mermi bekliyoruz demis komutan vay halimize demiş abd den mermi gelecekte bizde savaşacaz demiş yani adamlar ozaman tasma takmışlar Kıbrıs harekatında kimse bilmiyosa orensin rahmetli Erbakan çıkartma yapıyor Ecevit yurt dışından gelince öğreniyoradamın haberi bile yokherkes harekatı Ecevit başlattı zannediyor kuolisyon hükümeti varken
 • AliAli2 ay önce
  Terörist yuvası Afrin'e girelim artık.
 • HAŞMETHAŞMET2 ay önce
  türkiye daha ne bekliyor AFRİN hemen alınsın güzel bir cevap verilmiş olur..aklımdan geçen yani gücümüz yetmez korkusunu atamıyorum çünkü bu iktidar dönemine kadar ülkemiz ordusu için hiç bir şey yapılmadı..siyasilerden tutun askerine kadar önüne delen yemiş.ama yinede ülkemiz güçlendi bir an önce afrinden başlamak üzere tüm sınır hattı temizlenmeli yoksa çok geç olacak
 • vatanvatan2 ay önce
  Alçak şeytanın uşakları topunuz gelsin ne yaparsınız bu millet hepinize yeter alçak ne oldukları meçhul piçler
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 2 ay önce
  Allah, Kahretsin Onları. Amin Alçaklar.