PKK, Fırat Kalkanı alanına saldırıyor

Terör örgütü PKK'nın Suriye kolu YPG işgal altında tutuğu Afrin'den Fırat Kalkanı ile özgürleştirilen Azez ile Mare hattına saldırıyor.

20 Haziran 2017 Salı 01:46
PKK, Fırat Kalkanı alanına saldırıyor

YENİAKİT.COM.TR - Terör örgütü PKK/YPG'nin işgal altında tutuğu Afrin'den Fırat kalkanı operasyonu ile özgürleştirilen bölgelere saldırılarını sürdürüyor.  

Terör örgütü Azez ile Mare hattı üzerindeki bölgeye saldırı başlattı. Saldırıya Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) destekli muhalifler cevap veriyor.  

Kaynak: www.yeniakit.com.tr 

 

 

Haber Tarihi: 20 Haziran 2017 Salı 01:46
  • İlkrrİlkrr8 gün önce
    Cumhurbaskanimiz Recep Tayyip Erdoğan sayesinde Türkiye güçlendi artik .Halkiımızı eski iktidarlar dış güçlerle bir olup yemişler bir mermi dahi uretememisiz Kıbrıs harekatında teftis esnasında komutan sormuş alt rütbeye depoda bordürü silah var fakat askerin kullanacak silah yok elinde demiş bu silahlar burda ne işi var askerlere versrnize demiş astsubaya efendim bu silahları kullanacak mermi elimizde yok Amerika'dan mermi bekliyoruz demis komutan vay halimize demiş abd den mermi gelecekte bizde savaşacaz demiş yani adamlar ozaman tasma takmışlar Kıbrıs harekatında kimse bilmiyosa orensin rahmetli Erbakan çıkartma yapıyor Ecevit yurt dışından gelince öğreniyoradamın haberi bile yokherkes harekatı Ecevit başlattı zannediyor kuolisyon hükümeti varken