Pelin Çift'ten yeni program: Hakkını Helal Et

Pelin Çift, sunuculuğunu üstleneceği 'Hakkını Helal Et' programı ile gündüz kuşağında ekranlarda yer almak için gün sayıyor.

10 Ekim 2017 Salı 17:25
Pelin Çift'ten yeni program: Hakkını Helal Et
16 Ekim’den itibaren hafta içi her gün TRT 1'de canlı olarak  yayınlanacak 'Hakkını Helal Et'  programında hayatı güzelleştiren, insanı değerli kılan ve yüreklere dokunan hikayeler ekrana taşınacak.
 
Pelin Çift, programda kırgınlıkları gidermek, parçalanmış aileleri birleştirmek ve yıllardır süren büyük anlaşmazlıklara son vermek için  geçmişle yüzleşip helalleşmek isteyenlere ekranında fırsat verecek.
 
Deneyimli sunucu, 'Hakkını Helal Et' "hakkında, "Program farklı formatıyla ilgimi çekti. Yıllardır sürdürdüğüm birikimime bu program sayesinde çok şeyler katacağıma inanıyorum. Gündüz kuşağında yer alarak, hitap edeceğim insanların sayısını daha da artıracağım için çok sevinçliyim. En önemlisi yaşadığımız çağda, iyi insanlar tanımaya ve iyi hikayeler duymaya çok ihtiyacımız var" şeklinde konuştu.
 
Dış Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği program, 16 Ekim Pazartesi gününden itibaren canlı yayınla TRT 1 ekranlarında olacak.
Haber Tarihi: 10 Ekim 2017 Salı 17:25

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 22.02.2018