Otoparkta birbirlerine girdiler! Joplar çekildi...

Geçtiğimiz Nisan ayında program yaptıkları kanalda yumruk yumruğa kavga eden Nihat Doğan ve Ömür Varol, bu kez kanal otoparkında birbirine girdi.

07 Eylül 2017 Perşembe 09:00
Otoparkta birbirlerine girdiler! Joplar çekildi...

Beyaz TV'de program yapan Nihat Doğan ve Ömür Varol, Nisan ayında yumruk yumruğa kavga etmişti. Bu kavganın ardından programı Ömür Varol, ekip ile yollarını ayırmış, Varol yeni bir programa başlamıştı.

‘NE BAKIYORSUN LAN’

Uzun bir aradan sonra kanalın otoparkında karşılaşan ikili tekrar kavga etti. Ömür Varol’un kanal otoparkında kendisine bakmasına sinirlenen Nihat Doğan, Varol’a önce "Ne bakıyorsun lan” şeklinde çıkıştığı ardından ise arabadaki jopunu çekip, ünlü programcıya saldırdı.

ÇALIŞANLAR ZOR AYIRDI

Birbirine giren ikiliyi kanalın çalışanları ayırırken, Doğan’ı binanın farklı bir alanına götüren çalışanlar uzun bir süre de ünlü türkücüyü sakinleştirmeye çalıştı. Doğan’ın bu anlarda da Varol’a ağır sözler söylediği ve tehditler savurduğu iddia edildi. Ömür Varol’un otoparktan ayrılmasından sonra ise Nihat Doğan’ın Beyaz TV binasından kendi aracıyla çıkış yaptığı öğrenilirken, iddiaya göre, Beyaz TV'nin sahibi Osman Gökçek, olayı kimin başlattığını öğrenmek için kamera görüntülerini istediği bildirildi.

Haber Tarihi: 07 Eylül 2017 Perşembe 09:00

YORUM YAZ

  • AHMETAHMET5 ay önce
    Bu beyaz T.V kimin yahu? Bu iki proğramcı da ne dediğini bilmeyen ağzına geleni söyleyendengesiz kişiler. Ömür Varol bağıra bağıra, sabah haber programı sunuyor.Bir keresindehaber sunarken, bir seyirci telefonla bağlandı" Sureyeliler 12 yaşındakibir kıza tecavüz etmişler Ankarada " dedi. Ya öylemi diye ağzı açık dinlediVarol.Sonraları, bunun yalan olduğu, algı operasyonu olduğu ortaya çıktı.Beyaz T.V ye Türkiye çapında, efendi,olgun,diksiyonu düzgün, oturaklı, güven veren birprogramcı bulamamışlar.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.02.2018