Otobüs çarpan adama eşinden şok tepki: Oh olsun sana, keşke ölseydin

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde perondan çıkış yapmaya çalışan otobüs, aradan geçmeye yaşlı adama çarptı. Bu sırada kazayı duyup olay yerine gelen eşi ise kocasına “OOh olsun, iyi oldu, oh canıma değsin. Yazıklar olsun sana be. Muzur başımın belası ya. Geri zekalı, ölsen sevinecem” diyerek tepki gösterdi.

21 Nisan 2017 Cuma 11:28

Kazayı duyup olay yerine gelen yaşlı adamın karısı Cemile Turan (65) söyledikleri ise herkesi şaşkına çevirdi. Kocasına önce “Arabamı çarptı?” diye soran Cemile Turan ardından da “Oh olsun, iyi oldu, oh canıma değsin. Yazıklar olsun sana be. Muzur başımın belası ya. Geri zekalı, ölsen sevinecem” şeklinde tepki gösterdi. Vatandaşların “Kaza olmuş” diyerek sakinleştirmeye kadın “Olmasın, yapmasın” cevabını verdi. Ambulansın ön kısmına alınan ve kocasına hakaret etmeye devam eden Cemile Turan önce kocasına çarpan halk otobüsüne ardından da kendisini görüntüleyen gazetecilere hakaret ederek tepkisini sürdürdü.

Ambulansla hastaneye kaldırılan yaşlı adam müşahede altına alınırken, otobüs sürücü ise ifadesi için karakola götürüldü. Polis ekipleri olay hakkında inceleme başlattı.

Haber Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 11:28

YORUM YAZ

  • JURNALJURNAL10 ay önce
    ÇOK YAZIK...EDEP VE ERKANIN YERLERDE SÜRÜNDÜĞÜ AN...BU VİDEO KALDIRILMALI BENCE...KÖTÜ ÖRNEK..

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 22.02.2018