ÖSO’ya ‘terörist’ diyen Kılıçdaroğlu’nun adamından çirkin sözler… ‘Satılmış lider’

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi alçakça sözlerle hedef aldı.

15 Şubat 2018 Perşembe 04:47
ÖSO’ya ‘terörist’ diyen Kılıçdaroğlu’nun adamından çirkin sözler… ‘Satılmış lider’

Özel bir TV kanalında canlı yayınlanan programa katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz MHP lideri Bahçeli için alçakça sözler söyledi.

ERDOĞAN KAYBEDECEK

‘Bahsine girerim 2019'da Sayın Erdoğan kaybedecek' diyen Yılmaz, Bahçeli'nin gücü olmadığını ve olmayan bir güç üzerinden bazı kazanımlar sağlayacağını söyledi.

BAHÇELİ'YE ÇİRKİN SÖZLER

Bahçeli hakkında çirkin sözler de söyleyen Yılmaz “Liderleri satın alabilirsiniz ama o tabanı alamazsınız.” diye konuştu.

MHP'DEN CHP'Lİ YILMAZ'A JET YANIT

CHP'li Yılmaz'ın Bahçeli'ye hakareti üzerine canlı yayına bağlanan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ise yapılan ithamın son derece çirkin ve seviyesiz olduğunu söylerken “Kendilerine iade ediyorum. Söylenecek çok şey var ama ben seviyeyi düşürmek istemiyorum. Söz konusu vatan olduğunda siyaseti düşünmeyen milletinin yanında yer alan bir parti için böyle bir söylenmesi son derece çirkindir.” dedi.

Haber Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe 04:47

YORUM YAZ

 • MsfrMsfr5 gün önce
  Suratı tam bir te....k tarlası.
 • UykucuUykucu5 gün önce
  Basbugum’a hainlik etme gayreti sutu/kani bozuklugunun ispatidir.
 • herdemherdem6 gün önce
  bu ermeni to.umu (muhasebeci kenan) görevini yapıyor.
 • BetoBeto6 gün önce
  Bu Kilicdaroglu .... kesin cesaret hapi kullaniyordur veya baska madde..adam tam firildak kafayi yemis..oglum sizler ne kullaniyorsunuzda böyle sacma sapan aciklamalar yapa biliyorsunuz.Kafaniz NORMAL olsa kendi söylediklerinizden utanirdiniz..Reis secimleri kayip edecekmis ve kendileri kazanacakmis..ulan SOYU bozuk serefsiz rezilliginiz ve hainliginiz tarih kitaplarina geciyor..sende eli kanli bir köpeksin cünkü PKK ve fetö itlerinin gönüllü sözcüsüsün..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • ALİ KİREÇALİ KİREÇ6 gün önce
  Biz halk olarak satılmışların kim olduğunu,devlet düşmanlarını vatan hainlerini,teröristleri koruyanları,cıa ve mosadın çanağını yalayanları çok iyi biliyoruz.Bunların hesab edemedikleri tek bişey vardo, oda ismi gibi devlet adamı olan sayın Devlet Bahçeliydi.Onun içindirki sayın Bahçeliye kudurmuş köpek gibi salyalarını akıtarak saldırıyorlar
 • MuratMurat6 gün önce
  BU. TERÖRİSTLER. SOY. AĞICINI. MERAK. ACİKLASİNLAR
 • MuratMurat6 gün önce
  BU. CHP. TERÖRİSTLER. Soruşturma. Açılıp.Gereken. Yapılmalı
 • İSMAİL AYDEMİRİSMAİL AYDEMİR6 gün önce
  Bu muhasebeci kenan! konsoloslukda zırıl zırıl ağlayan herif değil mi?? Ne ötüyo şimci bu aklınca ağladığının unutturmaya mı çalışıyo bu korkak ''
 • kamilgüneş kamilgüneş 6 gün önce
  BuCHPliKırkyılda bir dogrudemiş Lideri satınalabilirsiniz Tabanıalamassınız. Secimde görüşecegiz EyBahceli. Erdogana Emir eri olmak neymiş
 • selimselim6 gün önce
  bu chp ve yılmazın vatanı parçalamak için görevli olduğu açık bu ajan abd fetö ajanı pislik
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.02.2018