Osman Pamukoğlu'ndan skandal Afrin yorumu

Eski Tümgeneral Osman Pamukoğlu, Ulusal Kanal'da katıldığı programda Afrin operasyonunda sivil ölümlerin olmasının doğal olacağını söyledi.'Sebo' lakaplı Sabahattin Önkibar ise skandal sözler karşısında sessiz kaldı!..

13 Şubat 2018 Salı 11:04

İşte o görüntüler...

Haber Tarihi: 13 Şubat 2018 Salı 11:04

YORUM YAZ

 • osmanosman4 gün önce
  Kendine göre bu siteler erdoğancılar her şeyi biz biliriz edasında pamukoğluna laf söylemiş ulan siz tuvalette sıçarken bu adam pkk temizliyordu sizin gibi insanlar yüzünden pkk tepimize bindi adam sapına kadar haklı ülkenin anasını ağlattınız resmen
 • AkitAkit5 gün önce
  ....savaşta adı üstünde sivil kayıpta olacaktır bundan doğal ne olabilir
 • kalelikaleli5 gün önce
  her kanalın haberini buraya almanıza gerek yok sebo lakaplı dediğiniz bu şahsı çok uzun süredir görmemiş idik imaj da değişmiş galiba.entel tipli olmuş.gereksiz bir haber olmuş.sözleri de skandal diye ifade etmemek gerekir.
 • Arife ErginArife Ergin5 gün önce
  Maden savaşta sivil ölmüyor Osman Paşa skandal kelime kullanmış o zaman düşmana söyleyin sivile dokunmasın. Ya da söyleyin düşmana sivil kılığına girmesin. Ey Allah'ım akıl versin size.
 • neron11neron115 gün önce
  bu yoruma neden skandal dediğinizi anlayamadım,şehir çatışmalarında sivil zaiyat olabileceğine kimse ihtimalmi vermiyorda skandal oluyor,bencede sivil kayıpların olması gayet doğaldır ve olacaktırda sivilleri sonuna kadar kalkan gibi kullananan bir örgüt var karşınızda,onların zarar görmeyeceğini iddia etmek bence saçma
 • Murat ŞahinMurat Şahin5 gün önce
  Arkadaş adam emekli tümgeneral tayyip erdoğan değil savaşın ne oldunu tayyip bilmez askerliği yapan bilir ortada geniş çaplı savaş var 2 teröristi sığınağa sıkıştırıp vurmuyorsun ne yaparsan yap meskûn mahal muharebesi var ortada sivil kaybı olmaması imkansız (uzman cavus)
 • Bahattin yılmaz Bahattin yılmaz 5 gün önce
  imla hatasından dolayı
 • Bahattin yılmaz Bahattin yılmaz 5 gün önce
  Sinirle yazıca böyle oluyor affınıza arkadaşlar
 • Polis H.TPolis H.T6 gün önce
  Bu adam bir zamanın karanlık döneminin muktedir paşalarından dı. Eşinin manikür pedikürü için devletin operasyondaki helikopterini aldırır eşinin hizmetine tahsis ederdi.Bu vb çok icraatları vardır. Bunu o denem çalışan özel harekatçılar iyi bilir. Sahte kahraman. .
 • Aziz ErdovanAziz Erdovan6 gün önce
  Osman Pamukoğlu 'nun kanıtlanmış bir bilgi tecrübesinden yaralanmak gerekir. Karalamak değil.Kimse istemez masum insanların zara görmesini, bunu engelleyen tek marifet tecrübedir. Osman Pamukoğlu ne konustugunu bilen bir insan.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.02.2018