Okulda rezalet! Öğretmenine tekmeyle saldırdı...

Denizli'nin Çivril ilçesinde, edebiyat öğretmeni D.Ç., ders notu konusunda sınıfta tartıştığı öğrencisi 15 yaşındaki M.G.'nin bacağına ve karnına tekme attığı iddiasıyla polise şikayetçi oldu.

13 Ocak 2018 Cumartesi 16:40
Okulda rezalet! Öğretmenine tekmeyle saldırdı...

Çivril'deki Beycesultan Teknik ve Anadolu Endüstri Meslek Lisesi edebiyat öğretmeni D.Ç., dün sınıfta öğrencilerin karne notlarını okudu. Kendisine verilen notu düşük bulan 9'uncu sınıf öğrencisi M.G., öğretmeni D.Ç. ile sınıfta tartışmaya başladı. İddiaya göre, tartışmanın büyümesi üzerine öğrenci M.G., kadın öğretmenin bacak ve karın bölgesine tekme attı. Sınıftaki diğer öğrenciler araya girerek M.G.'yi dışarı çıkardı. Öğrencilerinin önünde dövüldüğü belirtilen D.Ç., önce okul yöneticilerine durumu bildirdi, ardında da Çivril Devlet Hastanesi'ne giderek darp raporu aldı. Polis merkezine giden öğretmen, öğrencisi hakkında şikayetçi oldu. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında öğrenci M.G.'nin ifadesinin alınıp, serbest bırakıldığı öğrenildi.

Haber Tarihi: 13 Ocak 2018 Cumartesi 16:40

YORUM YAZ

 • hocahoca9 ay önce
  Okullarda disiplin yasaklanırsa olacağı bu.zaten eğitim yok, öğretim var bu gidişler öğretim de kalmayacak. önce "terbiye"yi "eğitim"e çevirdiler, sonra da "yok" ettiler. göz göre göre güdüyoruz beyler! öğrenci için de, öğretmen için de müeyyide olmalı. bir taraf kayırılırsa sonu çok fena olur.
 • SinanSinan9 ay önce
  Son 1-2 haftadır sürekli öğretmen ile ilgili haberler yapiliyor. Dikkat ettim de sol medya kesimi devamlı olarak öğretmenleri kötüleyen haberler yapıyor sağ kesim ise öğretmenin taraflı haber yapiyor. Medyalar nasıl toplumun algısıyla oynuyor görün.
 • NurNur9 ay önce
  (Düzenleme devam etmektedir)
 • NurNur9 ay önce
  ???
 • Mustafa AkMustafa Ak9 ay önce
  Ağa arkadaşına anlatıyormuş. Benim kızı savcı kaymakam doktor rütbeli subay vs.. istedi afedersin bir de öğretmen istedi demiş. Öğretmeni adam yerine koyan mı var. Itibar sıfır. Inş düzelir.
 • ÖğretmenÖğretmen9 ay önce
  Maalesef öğretmen adeta öğrencinin palyaço su haline geldi. Öğretmen köle öğrenci efendi oldu.
 • MuratMurat9 ay önce
  Egitimde devrim diye ben buna derim disiplin yok ogrencilerde saygi yok bitmis yani
 • KADRİ ŞAMAN MTSO ÖĞRENCİSİKADRİ ŞAMAN MTSO ÖĞRENCİSİ9 ay önce
  NİYE O BALDIRI ÇIPLAK ÖĞRETMENLERİ GÖRMEYİ ÇOK SEVMİYORUZ AMA ONLAR SÜREKLİ 50 50 PERFORMANS NOTU VERİRSE OLACAĞI BU İNŞALLAH HEPSİ DAYAK YER ÖĞRENCİLERDEN HEPSİ VATAN HAİNİ BU ÖĞRETMENLERİN
 • ÖgrtÖgrt9 ay önce
  Ögretmenin veya verdigi notun veyahutta kanaatinin bi önemi mi var ki. Ögrenci ne derse o. Çok yazık
 • Mustafa AkMustafa Ak9 ay önce
  Ne olacak ķi basit bir öğretmen olarak düşünülmeyecek basit bir olay. Ha eğertam tersi olsa idi. Bütün haber kanallarında olay idi
 • Hayrettin HatunoğluHayrettin Hatunoğlu9 ay önce
  Bunlar daha iyi günlerimiz. Bu kafayla ileride neler olacak hep birlikte göreceğiz. Ben bir öğretmenim gelin de okullardaki rezaleti görün. Öğrenciler ne ders dinliyor ne laf. Küstahlık terbiyesizlik diz boyu. Öğretmenlerin eli kolu bağlanmış. Notlar şişirilmiş. Başarı yok ama varmış gibi gösteriliyor. Eğitim yapılamıyor. Sadece yapılıyormuş gibi yapılıyor.
 • ç.mustafa yıldırımç.mustafa yıldırım9 ay önce
  sağlık personeline sağlanan koruma zırhı öğretmenlerimize de sağlanmalıdır.
 • Mülayim TMülayim T9 ay önce
  Eskiden (20 yıl kadar önce) böyle bir şey yapınca o öğrencinin tasdiknamesi eline verilirdi, şimdi ne yapıyor, hiç
 • Ali telliAli telli9 ay önce
  Atanın çocukları ,gayet normal ne bekliyordunuzki.
 • sedatsedat9 ay önce
  TV dizileri sağolsun,bol bol teşvik ediyorlar.ey öğrenci notun 100 olsa ne olacak sen zaten alacağın notu biliyorsun öğretmenin sana verdiği notu beğenmiyorsan çalışaksın hak edeceksin gerisi sana gelir.ama sen terörist gibi eşkiya gibi öğretmene saldırırsan ne elde edceksin

Günün Karikatürü

23 Ekim 2018