Okulda rezalet! Öğretmenine tekmeyle saldırdı...

Denizli'nin Çivril ilçesinde, edebiyat öğretmeni D.Ç., ders notu konusunda sınıfta tartıştığı öğrencisi 15 yaşındaki M.G.'nin bacağına ve karnına tekme attığı iddiasıyla polise şikayetçi oldu.

13 Ocak 2018 Cumartesi 16:40
Okulda rezalet! Öğretmenine tekmeyle saldırdı...

Çivril'deki Beycesultan Teknik ve Anadolu Endüstri Meslek Lisesi edebiyat öğretmeni D.Ç., dün sınıfta öğrencilerin karne notlarını okudu. Kendisine verilen notu düşük bulan 9'uncu sınıf öğrencisi M.G., öğretmeni D.Ç. ile sınıfta tartışmaya başladı. İddiaya göre, tartışmanın büyümesi üzerine öğrenci M.G., kadın öğretmenin bacak ve karın bölgesine tekme attı. Sınıftaki diğer öğrenciler araya girerek M.G.'yi dışarı çıkardı. Öğrencilerinin önünde dövüldüğü belirtilen D.Ç., önce okul yöneticilerine durumu bildirdi, ardında da Çivril Devlet Hastanesi'ne giderek darp raporu aldı. Polis merkezine giden öğretmen, öğrencisi hakkında şikayetçi oldu. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında öğrenci M.G.'nin ifadesinin alınıp, serbest bırakıldığı öğrenildi.

Haber Tarihi: 13 Ocak 2018 Cumartesi 16:40

YORUM YAZ

  • hocahoca3 ay önce
    Okullarda disiplin yasaklanırsa olacağı bu.zaten eğitim yok, öğretim var bu gidişler öğretim de kalmayacak. önce "terbiye"yi "eğitim"e çevirdiler, sonra da "yok" ettiler. göz göre göre güdüyoruz beyler! öğrenci için de, öğretmen için de müeyyide olmalı. bir taraf kayırılırsa sonu çok fena olur.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü