Okulda rezalet! Öğretmenine tekmeyle saldırdı...

Denizli'nin Çivril ilçesinde, edebiyat öğretmeni D.Ç., ders notu konusunda sınıfta tartıştığı öğrencisi 15 yaşındaki M.G.'nin bacağına ve karnına tekme attığı iddiasıyla polise şikayetçi oldu.

13 Ocak 2018 Cumartesi 16:40
Okulda rezalet! Öğretmenine tekmeyle saldırdı...

Çivril'deki Beycesultan Teknik ve Anadolu Endüstri Meslek Lisesi edebiyat öğretmeni D.Ç., dün sınıfta öğrencilerin karne notlarını okudu. Kendisine verilen notu düşük bulan 9'uncu sınıf öğrencisi M.G., öğretmeni D.Ç. ile sınıfta tartışmaya başladı. İddiaya göre, tartışmanın büyümesi üzerine öğrenci M.G., kadın öğretmenin bacak ve karın bölgesine tekme attı. Sınıftaki diğer öğrenciler araya girerek M.G.'yi dışarı çıkardı. Öğrencilerinin önünde dövüldüğü belirtilen D.Ç., önce okul yöneticilerine durumu bildirdi, ardında da Çivril Devlet Hastanesi'ne giderek darp raporu aldı. Polis merkezine giden öğretmen, öğrencisi hakkında şikayetçi oldu. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında öğrenci M.G.'nin ifadesinin alınıp, serbest bırakıldığı öğrenildi.

Haber Tarihi: 13 Ocak 2018 Cumartesi 16:40
 • hocahoca5 gün önce
  Okullarda disiplin yasaklanırsa olacağı bu.zaten eğitim yok, öğretim var bu gidişler öğretim de kalmayacak. önce "terbiye"yi "eğitim"e çevirdiler, sonra da "yok" ettiler. göz göre göre güdüyoruz beyler! öğrenci için de, öğretmen için de müeyyide olmalı. bir taraf kayırılırsa sonu çok fena olur.
 • SinanSinan5 gün önce
  Son 1-2 haftadır sürekli öğretmen ile ilgili haberler yapiliyor. Dikkat ettim de sol medya kesimi devamlı olarak öğretmenleri kötüleyen haberler yapıyor sağ kesim ise öğretmenin taraflı haber yapiyor. Medyalar nasıl toplumun algısıyla oynuyor görün.
 • NurNur5 gün önce
  (Düzenleme devam etmektedir)
 • NurNur5 gün önce
  ???
 • Mustafa AkMustafa Ak5 gün önce
  Ağa arkadaşına anlatıyormuş. Benim kızı savcı kaymakam doktor rütbeli subay vs.. istedi afedersin bir de öğretmen istedi demiş. Öğretmeni adam yerine koyan mı var. Itibar sıfır. Inş düzelir.
 • ÖğretmenÖğretmen5 gün önce
  Maalesef öğretmen adeta öğrencinin palyaço su haline geldi. Öğretmen köle öğrenci efendi oldu.
 • MuratMurat5 gün önce
  Egitimde devrim diye ben buna derim disiplin yok ogrencilerde saygi yok bitmis yani
 • KADRİ ŞAMAN MTSO ÖĞRENCİSİKADRİ ŞAMAN MTSO ÖĞRENCİSİ5 gün önce
  NİYE O BALDIRI ÇIPLAK ÖĞRETMENLERİ GÖRMEYİ ÇOK SEVMİYORUZ AMA ONLAR SÜREKLİ 50 50 PERFORMANS NOTU VERİRSE OLACAĞI BU İNŞALLAH HEPSİ DAYAK YER ÖĞRENCİLERDEN HEPSİ VATAN HAİNİ BU ÖĞRETMENLERİN
 • ÖgrtÖgrt5 gün önce
  Ögretmenin veya verdigi notun veyahutta kanaatinin bi önemi mi var ki. Ögrenci ne derse o. Çok yazık
 • Mustafa AkMustafa Ak5 gün önce
  Ne olacak ķi basit bir öğretmen olarak düşünülmeyecek basit bir olay. Ha eğertam tersi olsa idi. Bütün haber kanallarında olay idi
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 19.01.2018