THY-TR Çıkışlı % 10 İndirim

Ödülle çıtasını yükseltti

Atlasglobal, havacılık araştırma şirketi Skytrax tarafından “4 Yıldızlı Havayolu” ödülüne layık görüldü.

07 Aralık 2017 Perşembe 10:29
Ödülle çıtasını yükseltti

Atlasglobal, İstanbul’dan 40’tan fazla noktaya uçuş yapan şirket, böylece dünya genelindeki 41 havayolu şirketinden birisi oldu. Atlasglobal, dünya genelinde Skytrax’tan Online Rezervasyon Kolaylığı, Koltuk Konfigürasyonu, Uçak İçi İkramları ve Ürünleri, Servis Sistemi gibi pek çok konu başlığında tam not aldı.

Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, ödülün şirketleri için önemli bir değer olduğuna vurgu yaparak şu mesajı verdi: “Atlasglobal ilk denetiminde dünyanın en saygın havayolu derecelendirme ajansı Skytrax tarafından 4 yıldızlı havayolu olarak tescillendi. Dünyada hiç bir havayolu ilk denetiminde 4 yıldız almayı başaramamıştı. Atlasglobal, mevcut uçuş ağı için mükemmel bir konfigürasyon olan dar gövde uçağında geniş 2x2 Business Class koltuk ürünü sunmaktadır. Hiç şüphe yok ki Atlasglobal standartları, Avrupa’da çoğu havayolunun standartlarını aşmaktadır.

DAHA ÜST SEVİYE HEDEFLENİYOR

Biz ‘yolcusunu en çok seven’ ve ‘yolcularımızın da en çok sevdiği’ havayoluyuz’’ diyen Ersoy, “4 Yıldızlı Havayolu” ödülünün sertifikasını Skytrax Üst Yöneticisi (CEO) Edward Plaisted’den aldı. Uçuş sayılarını artırmak için Ukrayna Hükümeti’nden yeşil ışık beklediklerini, onay almaları halinde Kiev ve Odessa’ya da uçuş gerçekleştireceklerini, ayrıca Türkiye’den Ukrayna’ya giden turist sayısının da artacağını söyledi.


Yeni Akit Gazetesi
Haber Tarihi: 07 Aralık 2017 Perşembe 10:29

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    14 Ekim 2018