ODTÜ'de ahlaksız yürüyüş! Akılları bilime değil 'ib..eliğe' çalışıyor

ODTÜ'de'onur'unu sapkınlıkta arayan bir grup eşcinsel sapkın öğrenci, 7. ODTÜ Onur Yürüyüşü adı altında ahlaksız bir yürüyüş gerçekleştirdi. Yapılan bu ahlaksız yürüyüş "Akılları bilime değil ib...eliğine çalışıyor" yorumlarına neden oldu.

15 Mayıs 2017 Pazartesi 16:53
ODTÜ'de ahlaksız yürüyüş! Akılları bilime değil 'ib..eliğe' çalışıyor

YENİAKİT.COM.TR - Müslüman Türk milletinin manevi değerlerini hiçe sayan ve Türkiye'de ahlaksızlığı sıradanlaştırmaya çalışan LGBT'li sapkınlar yine bir skandala daha imza attı. Terör örgütlerinin yuvalandığı ve skandalların adresi olarak bilinen ODTÜ'de eşcinsel sapkınlar ahlaksız bir yürüyüş gerçekleştirdi. Yürüyüşte eşcinsel sapkınlar yine ahlaksız görüntüler verirken Yürüyüş boyunca sloganlar atıldı. Kampüste başlayan yürüyüş, stadyumda bitti.

ODTÜ'nün bilim ve teknolojiyle değil de bu tür terör ve sapkınlıklarla gündeme gelmesi "Akılları bilime değil, ib..eliğe çalışıyor" yorumlarına neden oldu.

Öte yandan yetkililerin Müslüman Türk milletinin milli ve manevi değerlerini çiğneyen bu ahlaksızlığa ne zaman dur diyeceği merak konusu oldu.

Haber Tarihi: 15 Mayıs 2017 Pazartesi 16:53
  • BENCE DE YIKALIMBENCE DE YIKALIM8 ay önce
    bencede ODTÜ'yü, BOUN'ü, İTÜ'yü hatta KOÇ, BİLKENT, SABANCI'yı da yıkalım, ODTÜ nün içindeki 2 cami yi ve mescitleride yıkalım, içeride dolaşan kapalı, çarşaflı kızları da öldürelim, tüm ibn.lige son verelim, işıd gibi hepsini keselim, keselimki şeriat kazansın, hatta müslüman olmayanları, ateistleri, erasmuslu gayri müslimleri de öldürelim, yoksa bizi yaratan, kadir olan, hiçbir şeye ihtiyacı olmayan RABBİME nasıl yaraşırız. hadi dinimiz elden gidiyor, gidip yok edelim hepsini, kurtaralım dinimizi.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 24.01.2018